26 Ağustos 2013 #1976126

Saat & Saat Arıza Giderilmiyor!

2012 şubat ayında İzmit'te aracı bir firmadan fosil marka saat aldım. Bir süre sonra saatin pimleri çıkmaya ve silikon kordonu soyulmaya başladı. Saat&Saat firmasına saati gönderdim. Kullanıcı hatası olduğunu 160 TL karşılığında onaracaklarını söylediler. Ben de kabul etmedim bir yetkiliyle görüşmek istedim. Kimseyle görüştürmediler ve saati geri gönderdiler. Bana verdikleri garanti belgesinde aynen şöyle yazıyor.


Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı yasal süre içerisinde garanti kapsamındadır. Saatçilerin bile aletlerle zorla çıkardığı pimleri kullanıcı nasıl çıkarır anlamadım ve kordonun içinde çentikler var o çentiklerden yırtılmalar oldu. Bunun kullanıcıyla ne alakası var.

Özlem 127 Okunma

Cevaplar

  • Saat & Saat Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın Ö**** ; ürününüz ile ilgii olarak uzman ekimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda kordonunundaki problemin kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiş olup ücret mukabilinde onay beklenmiştir.Tüm ürünlerimiz fanrikasyon hataya karşı 2 yıl gararnti kapsamındadır.Ancak kullanımdan dolayı zarar gören ,kırılan ,kopan ,kasa ,kordon tepe gibi parçalar garanti kapsamında girmemektedir.Bilgilerinize .Saygılarımızla.

  • Özlem17 Eylül 2013

    1976126 nolu sikayetim ile ilgili hiçbir dönüş olmadı durumu hakkında bilgi alabilirmiyim

  • Özlem30 Ağustos 2013

    henüz bana bir dönüş olmadı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön