02 Mayıs 2013 #1774173

Saat & Saat 6 Ayda Bir Saatin Kordonunu Getiremiyorlar!

2012 yılı Mayıs ayında almış olduğum Cerruti1881 marka cra011d224c-y model saatimin kordonu 2012 yılı aralık ayında koptu. Ocak ayında saati almış olduğum Kayseri Refik Saate teslim ettim ve parça talebinde bulunuldu. 18 Nisan 2013'de en az 10 defa görüştüm. Tüketici mahkemesine şikayet edeceğimi söyledim.saati gönderin hemen sorunu çözüp size gönderelim dediler. Parça tedarik edilemezse yenisini temin ederiz dediler.


Saat garanti belgesi ile gönderildi. 1 Mayıs 2013 tarihinde tekrar ardım.saate kordon bulunamadığı taktirde muadili bir kordon takılıp gönderileceğini söylediler. Orijinal kordonu ile beğendim. Orijinal kordon istiyorum. Ticaret ahlakınıza sığıyorsa muadilini gönderin. Bende dava açayım.

İskender 84 Okunma

Cevaplar

  • İskender04 Mayıs 2013

    Çağrı merkezinizin kayıtlarında muadili kordon takacağınızda var onuda yazsaydınız.Yalan söylüyorsam bunuda yeni bir mesajla bildirin.Muadili kordon ne demek yahu oldu olacak yan sanayi takın.Dalgamı geçiyorsunuz.ben saati o kordonuyla beğendim.siz bilirsiniz ya orjinal kordon yada yeni ürün istiyorum.Yanlış anşaşılmasın kordonu bedava değil bedeliyle istiyorum.Ürün benim adıma değil KAYSERİ refik saat adına gönderildi.Bu ürünün kordon ön siparişi yapılalı 4 ay oluyor.esas mesele ürünün size gelip gelmemesi değil bu ürün 4 aydır kordon bekliyor.ben size distribütörü olduğunuz 6 aylıkken kordonu kopan bir ürünün parçasını 4 aydır niye getiremediğinizi soruyorum.yedek parçası olmayan ürünü satan ilk distribütör olarak sizi gördüm.sizleri kınıyorum.Durumu Cerrutiyede bildireceğim.distribütör olarakta bizim mahalledeki bakkalı önereceğim.Oda en az sizin kadar yapar bu işi.

  • Saat & Saat Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz model kodlu ürününüz için çağrı merkezi ve yedek parça ile yapmış olduğunuz tüm görüşme kayıtlarınız dinlenmiştir. 18/04/2013 tarihinde değil 22/04/2013 tarihinde gsm numaranızdan 6 kez görüşme yapılmıştır. Görüşme detaylarınız ise yedek parça ve çağrı merkezi arasında gerçekleşmektedir.Yapılan görüşmeniz ise ; ürününüz teknik servise gelmediği ve ön sipariş durumunuz olduğu için gerekli evraklarınız ile birlikte gönderimini sağladığınızda tespitin ardında yardımcı olunacağı şeklinde bilgil verilmiştir.Yenisi temin edilir şekilde kullanılan herhangi bir ifade bulunmamaktadır. Henüz ürününüz teknik serviste girişi kayıdı bulunmayan ve tepiti yapılmadığı gibi böyle bir durum olduğunda sizlerden onay alınmadan herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön