29 Nisan 2013 #1770138

Saat & Saat 3 Aydır Saat Tamiri Beklemekteyim!

Daha önce de aynı şikayetten yolladığım saatimin sürekli olarak bayi ve teknik servis arasında gidip gelmesinden dolayı sebepsiz yere beklemekteyim. Müşteri Hizmetlerinin sürekli olarak biz bilgi verdik diyerek süreçten kendini sıyırması da cabası. Şuana kadar Saat&Saat firmasından en ucuzu 1000 TL olmak üzere 5 adet saat almış bulunmaktayım. Arıza kayıt no: AY11312. 3 aydan daha fazla süredir saatimin tamir olmasını beklemekteyim.


Problemin bir an önce çözümlenmesi için yardımlarınızı rica ediyorum.

Batu 68 Okunma

Cevaplar

 • Batu07 Haziran 2013

  Sayın Saat&Saat firması yetkilileri, Sizden kesinlikle alışveriş yapmayacağım 17.01.2013 tarihinden beri şubeniz ve teknik servisiniz arasında ürünüm gelip gidiyor. En son 29 Nisan 2013 tarihinde sikayetvar.com'a yazdığımdan bu yana 07.06.2013 40 gün geçti ve hiçbir şey yapmadınız. Şubenize soruyorum ve hala kargoya verilmesini bekliyoruz cevabını alıyorum. Durumu Tüketici Hakem Heyetine bildirdim. Beni dinlemiyorsanız durumu onlara açıklarsınız artık. 5 aydır sizin ve şubenizin arasındaki iletişim eksikliği yüzünden mağdur durumdayım. Teşekkrüler,

 • Saat & Saat Temsilcisi30 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz; Tarafımıza gönderilen ürünü garanti belgesi kutu vs. tüm içerikle beraber geri gönderimi sağlanmıştır.Tarafımızda bekleyen bir belge bulunmamaktadır. Çözüm önerisi ise; Ürününüze teknik hizmetin sağlanması adına dilerseniz ürünü garanti belgenizle birilikte gönderimini sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla..

 • Batu30 Nisan 2013

  Sayın Yetkili, Bayinizi yönetememeniz ve aranızdaki iletişimi zayıf iletişimden dolayı mağdur edilmekteyim. Durumun daha vahim boyutu; garanti belgesi ve daha önce (3 kere) teknik servise geldiğini gösteren belge de sizde. 3 aydır 3 kere aranızda karşılıklı bu saat gidip geldi ve kafanıza göre onay gelmedi diye topu üzerinizden atıyorsunuz. Kargo oluşabilecek olan zararları da mı bana charge etmeyi planlıyorsunuz? Konu ile ilgili olarak tarafınızdan acil çözüm beklemekteyim. Saygılarımla,

 • Saat & Saat Temsilcisi30 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz; 24/12/2009 yılında satın almış olduğunuz AR4628 model kodlu ürününüz hakkında bayii aracılığı ile yapılan gönderiminizde , tespit sonucu makine değişimine 144 tl karşılığında belirlenmiştir.Ancak verilen süreç içerisinde onay gelmediği için işlemsiz olarak teslim etmiş olduğunuz bayiinize iki kez gönderimi sağlanmıştır. Yapılan inceleme neticesinde göndermiş olduğunuz ürününüzde teknik hizmetin sağlanması adına dilerseniz ürünü garanti belgenizle birilikte gönderimini sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön