23 Ocak 2014 #2252590

Saat & Saat 2 Günde Aşınan Ürünün İadesini Talep Ediyorum!

Aralık ayında aldığım DKNY marka saat 2 gün kullandıktan sonra kordonunda aşınmalar oldu. Aldığım yere götürdüm. Teknik Servise BA-2375 koduyla girdi. Saati gönderirken yeni bir kordon takılsa da yeniden aşınma yağacağı için değişim istemediğimi ücretimin iade edilmesini talep ettim.


Sadece masa başı işinde bu kadar çabuk aşınan bir saati satmak ve ürünün arkasında durmak gerekir. Saat & Saat'e gönderilecek olan saatin yanına ürünü iade etmek istediğimi yazdım. Kordon değişimi çözüm olamaz.


20 iş günü geçti, Saat ve Saat Teknik Servis bana kordonu yurt dışından talep ettiğini söylüyor. Ben yeni bir kordon değil memnun kalmadığım ürünün (kalitesiz ürünün) ücret iadesini talep ediyorum.

Bihter 201 Okunma

Cevaplar

 • Saat & Saat Temsilcisi27 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Talepleriniz ile ilgili sonuçlar ürününüzü teslim etmiş olduğunuz mağazamıza iletilmiştir., Yeni ürününüzü iyi ve güzel günlerde kullanmanızı dileriz Saygılarımızla

 • Bihter26 Ocak 2014

  Geri donus kesinlikle yok, kurumsallıktan uzak, satış sonrası destek zayıf. Kısacası tövbeler olsun bir daha buradan bir ürün satın alırsam ve aldırtırsam. Kısacası fiyasko.

 • Bihter23 Ocak 2014

  Saat 14.00'te göndermiş olduğunuz mesajdan sonra firmanızdan telefon bekledim ancak herhangi bir iletişim kurulmadı. Ben yeteri kadar beklediğimi düşünmekteyim. Lütfen bana iletişime geçeceğiniz tarih ve saat konusunda kesin bilgi veriniz. Bu ürünü alırken ben nasıl sizinle taahhüt ettiğim ödemeyi mağazaya yaptıysam sizin de aynı hassasiyetle ürünün arkasında durmanız beklenmektedir. Lütfen ürün aidaesini hemen alarak ücretimin tarafıma ödenmesi konusunda yarın öğlene kadar tarafıma bilgi veriniz. (Kurumsal firmalar hiç bir zaman "en kısa sürede" şeklinde bir ibare kullanmazlar. Aksine; 1 saat içinde, bugün akşama kadar, yarın mesai bitimine kadar şeklinde spesifik olurlar. Lütfen bu konuya da özen gösteriniz.)

 • Saat & Saat Temsilcisi23 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz çağrı merkezimizle yapmış olduğunuz görüşme sonrasında mağazacılık birimlerimizle paylaşılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılarak bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön