Saat & Saat 10206191 Numara Kayıtlı Ceruttı Saatim Yardımcı Olunmayan Firma Hatası

Burak Burak26 Ağustos 2020 19:42

Cerutti marka saatimizin tamamen firma hatalı olan ve kendiliğinden hiçbir şeyi yokken düşüp duran dönen ekran camini tamire verdiğimi halde bu pandemi sürecinde garantiler 3 ay uzatılmış ve saatimiz garanti kapsamında olmasına rağmen ki kullanıcı ile alakalı hiç bit problem yok ortada. Bize saatimiz geri geldi ve yedek parça yokmuş böyle bir açıklama olabilir mi ya hala mağazada satılan o kadar ücret ödediğimiz saatin parçası yokmuş inandırıcı olmayan ve müşteri memnuniyeti açısından gösterilen bu tutum, ve firma hatalı olduğu halde ürününün arkasında durmayışı onca alışveriş yapmışken hiç hoş olmadı bizim açımızdan. Saatimizi aldık ve döndük bunu yazıyorum umarım geri dönüş olur çünkü ben bu şekilde saati kabul etmiyorum ve başvurmam gereken yerlere başvuracağım.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Burak 28 Ağustos 2020 22:44

Venezia Mega mağazanız numaramızı alarak parça geldiğinde Bilgi vereceğiz deyip yolladı böyle köklü bir firmanın bu tür yardımcı olma durumları hiç hoş değil bir hafta bekledik teknik servis hiçbir şey yapmadan parça yok diye yolladı şaka gibi? Satışta olan bir saatin firma sorunu olan hatasının düzelmesini kaç ay bekliycegiz?

profile-icon Burak 28 Ağustos 2020 22:39

Mağazanız parça olmadığı için ürünü tekrar yollamak istemiyor ve aynı şekilde döneceğini belirtiyor. Saat şu an kullanılmadan duruyor ilgilenin lütfen hala satışta olan bir saatin parça temini nasıl saglanmaz? Değişim veya iade hakkımızda bulunuyor firma hatalı bir durum şu an saatin camı kendiliğinden çıkması düşmesi?

np_image1 Ekli Görsel Var
Saat & Saat Logo Saat & Saat 28 Ağustos 2020 15:02

Merhaba, Ürünün tekrar incelenmesi için garanti belgesi yada faturası ile birlikte teknik servise gönderilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ebru 28 Ağustos 2020 22:02  

    Saat ve saat yetersiz ve destrksiz bir firma bence keşke hiç almasaydınız

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler