Saat & Saat Welder Saat Bedel İadesi!

Murat Y. |

11.05.2015'de Kentpark Mağazanızdan Welder saat satın aldım. 2 hafta içerisinde kronograf işlevi bozuldu, sıfırlama yapmıyor ve kronograf saniyesi sallanıyordu. Ekte yer alan ve yürürlükte olan kanun çerçevesinde ayıplı ürün olarak nitelendirilen saat için haklı olarak bedel iadesinde bulundum.

Ankara'da ki servise gönderilen ürünün garanti kapsamında (tüketici kaynaklı olmayan) tamir edilerek mağazaya gönderildiği bilgisini aldım.
Kurumsal yapıya ve müşteri memnuniyetine önem verdiğini düşündüğüm bir firmanın tüketici kanunlarını hiçe sayarak, keyfi şekilde ürünü tamir ederek konuyu kapatmak isteyen tavrı hiç hoş değil. Bu konunun acil olarak çözülmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Fiyat Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Haziran
  14:46

  Değerli Müşterimiz

  Teknik servisimize göndermiş olduğunuz ürün ile ilgili talepleriniz sonuçlanmıştır. Dilerseniz ürünü teslim ettiğiniz mağaza ile görüşerek bilgi alabilirsiniz.

  Saygılarımla

 • Murat Y.
  26 Haziran
  09:18

  Saati size göndereli 2 haftayı geçti ve şu ana kadar bana hiçbir şekilde dönüş yapılmadığı için bahsettiğiniz en kısa süre adlı zaman dilimini merak ediyorum. Lütfen bir an önce tarafıma dönüş yapılmasını istiyorum.

 • Murat Y.
  17 Haziran
  23:26

  Sorunun çözümü adına bir somut adım görebilirsem sevineceğim, ücretini ödediğim ürünü bedel iadesi talepli göndermiş olmama rağmen, size ait olan servisin neden ürünün tamirini yaptığını henüz anlayabilmiş değilim. Gereksiz yere konu uzamış oldu, inanın ben Saat & Saat adına üzüldüm, firmanızın prestiji açısından hoş bir durum değil.

 • 16 Haziran
  09:58

  Değerli Müşterimiz

  Şikayetiniz ilgili birime aktarılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımla