07 Eylül 2013

Saat & Saat Teknik Servis Sorunsalı!

05.07.2013 tarihinde Sirkeci şubesine kayış ve tepe değişimi için verilen saatin, yedek parça bulunamaması nedeniyle ikinci kez servis iptali gerçekleşti. Bu bilgiye de internetten takip nosuyla girip baktığınızda ulaşabiliyorsunuz. Kaldı ki ne teslim alıp teknik servise yollayan şubenin ne de 7 gün telefonla onlara ulaşılabildiğini iddia eden firmanın bilgilendirmek adına yaptığı hiçbir şey yok.

Kaldı ki teknik servisi arayıp servis iptalinin nedenini sorduğunuzda alacağınız cevap sizi yine tatmin etmeyecektir. Artık garanti kapsamında olmayan saatin yedek parçasını üretici firmadan talep etmek için, garanti belgesinin gerekliliğini teknik servis Sirkeci şubeye iletmiş. Ama müşterinin haberi yok.

Nimet 109 Okunma

Cevaplar

  • Saat & Saat Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın N**** ; SM-5564 servis numaralı ürününüze versiyon değişikliği sebebi ile işlem yapılamamıştır.Ürünün varsa garanti belgesi ile gönderilebilmesi için işlemsiz sirkeci mağazaya çıkışı yapılmıştır.Ürün garanti belgesi ile gönderildiği aşamada farklı alternatif çözüm önerileri için bilgileriniz üretici firmaya iletilecektir.Bilgilerinize.Saygılarımızla.

  • Nimet 14 Eylül 2013

    Bütün bunlardan sonra bu kadar büyük bir firmanın işin içinden 'biz şubeye ilettik.onların size ulaşması gerekirdi.' diye çıkmaya çalışması maalesef çok zavallı. gerekli bilgiler olarak da  takip no: SM-5564 Yağız Kurt adına 05.07.2013 tarihinde Sirkeci şubeye verilmiş ürün. Saygılar

  • Nimet 14 Eylül 2013

    ...Daha önce benim başıma da gelmişti.Teknik servis bir pil değişimi için 3 ay beni bekletmiş ve sonrasında takılan pil aynı sene içinde tekrar bitmişti.Bir kez daha uğraşmamak için saati kullanmaktan vazgeçtim.Bu kez erkek arkadaşımın başına geldi.ve bu süre içinde ben öyle bir boş bulundum ki Alanya şubesinden 2 adet saat satın aldım.Alırken de o kadar çok şey sordum ki bütün bunları tekrar yaşamamak için.Ama şimdi pek de farklı değil.Demek ki adına ya da çok fazla şubesi olduğuna güvenip bu firmadan alışveriş yapmamak gerekir.Zira kendi adıma konuşmam gerekirse henüz huzurla kullanabildiğim bir saatim olmadı.ne zaman ki bu siteye bunları yazmak için girdim, durumun ciddiyetini anladım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön