20 Eylül 2013

Saat & Saat servise Giden Saatimden Haber Yok!

Ben buradan bir saat aldım. Kordonu hatalı çıktı ve tam 3 aydır parça bekliyor deniliyor. Bir türlü saatim geri gelmedi sanki pazar malı biz boşuna marka alıyoruz. Bana bu firma bu saatlerinin orijinal olmadığı söylendi. Ben saatimi istiyorum normalde bir ürün 30 iş günü içerisinde gelmezse yenisini yollamak zorundasınız. Siz nasıl bir firmasınız ben teknik servisi her aradığımda bu hafta sizi arayacağız, saatiniz teslim edilecek diyorlar. Ne arayan var ne bilgi veren.

Filiz 134 Okunma

Cevaplar

 • Filiz 24 Eylül 2013

  ben firma personelinin tavırlarını hiç beğenmedim hiç yardımcı olmadılar ters konuştular firmanın kurumsal süreci var mı varsa kaç ay firma şikayetlerime çözüm bulmadı kesinlikle bir daha bu firmadan bir şey almam alıcak olanlarıda uyurırım.

 • Saat & Saat Temsilcisi24 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz; Ürününüzün değişimi onaylanmıştır. İşleminizi satın almış olduğunuz yer aracılığı gerçekleştiriyor olacaksınız.Yeni ürününüzü iyi ve güzel günlerde kullanmanızı dileriz. Saygılarımızla..

 • Filiz 23 Eylül 2013

  teknik servis ag24562 hala saatimden haber yok yeter artık yeter

 • Filiz 21 Eylül 2013

  servis nmaram ag-24562

 • Filiz 20 Eylül 2013

  servis numaram ag-24562

 • Saat & Saat Temsilcisi20 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz ; Sizlere daha daha hızlı çözüm bulmak adına ürünün servis numarasını belirtmenizi rica ederiz. Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön