23 Aralık 2014

Saat & Saat Servis Hizmeti İyi Değil!

İzmir Aliağa Cengiz Optik'ten Guess marka bir saat aldım. Daha 10 gün geçmeden kolumdan fırlayıp yere düştü ve camı çatladı. Aldığım yere götürdüm, servise gönderdiler ama camın garanti kapsamında olmadığını belirttiler. Her ne kadar sorun klipsinden kaynaklansa da kabul ettim. Sonuçta kendi kendine uçtu elimden. Ama yaklaşık 2 ay geçti, servis anca cevap verdi. Ve cevap şu: ürünün yedek parçası gecikecektir. Müşterimiz 150 TL ödemek koşuluyla fatura tutarı değerinde bir ürün alabilecek. Onay verdiği takdirde işlemi ivedilikle tamamlayıp yönlendirilmesi yapılacaktır. Müşterimizden onayını yapıp bana dönmenizi rica ederim. (Bu benim sorunum değil, ücretsiz değişim olmalı.)

Jülide 557 Okunma

Cevaplar

  • Saat & Saat Temsilcisi19 Ocak 2015

    Değerli müşterimiz Teknik servisimize göndermiş olduğunuz ürünle ilgili servis işlemleri tamamlanıp tarafınıza gönderilmiştir. Saygılarımızla.

  • Jülide 23 Aralık 2014

    Daha taksitleri bitmeyen 0 saatimin camı çatladı diye nasıl böyle bir teklif verilebilir anlamadım. Bi dünya para ver, servis işini yapamasın bi de 150 tl daha koparmanın yolunu arasınlar. Ayıp yaa...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön