23 Nisan 2013

Saat & Saat Satmak İçin Her Şeyi Garantili!

Ürünü satın alırken bize herşeyi garantili birşey olursa direkt siz bize getirin yıllardır bildiğimiz açık hesap alış veriş yaptığımız Antalyanın en büyük firması. 7 ay sonra kordon koptu gittiğimizde kordon garantiye girmez dediler neden dedik bize kordon TER ile temas halinde olduğundan dolayı terleme ile birlikte çürüme yapar kopması doğaldır dendi ayrıca garanti belgesini bize daha şimdi doldurup verdiler.

Murat 214 Okunma

Cevaplar

 • Murat 26 Ağustos 2014

  değil bir daha firmadan ürün almak adını bile anmam artık

 • Saat & Saat Temsilcisi26 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz; Ürününüz hakkında uzman ekibimiz incelemeden vereceğimiz bilgiler farazi olabilir.Bu nedenle ürününüzü garanti belgeniz ile birlikte yapacağınız gönderiden sonra verilecek olan bilgiler daha sağlıklı olacaktır. Saygılarımızla..

 • Murat 26 Nisan 2013

  bizim şikayetimiz aslı şudur antalyadaki bayiniz gencerler avm den disel marka bir saat aldık alınrken yıllardır alışveriş yaptığımız bir yer olmasından dolayı güvendik ve satıcı arkadaşlarda ürün komple bizim garantimiz ve saat&saat garantisindedir dedi ürünü 9 ay kullandık 9 ay sonra kordon dikiş noktasından ayrıldı gittiğimizde bu garantiye girmez sizin terlemenizden kopmuş olabilir dendi biz mutank mıyızki terlemeyelim böğle basit bahaneler sizlere yakışmıyor ayrıcada bakın bakalım bir yılda biz bahsi geçen mağazanızdan kaç adet saat almışız. iyi çalışmalar ürün elimizde şu anda. murat aydın & azime akgöz

 • Saat & Saat Temsilcisi23 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz; Ürününüzde yaşamış olduğunuz durum hakkında iletişime geçmiş olduğunuz mağaza ismini ve ürününüzün teslimi mağazaya gerçekleştirildi mi? Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön