06 Nisan 2013

Saat & Saat Saatimi Bir Türlü Değiştiremediler!

Saat&Saat Cevahir şubesine kordonu kopan saatimi gönderdim. Aradan 5 ay haber verilmeden geçtikten sonra gittiğimde bana garanti belgesinin olmadığı söylendi. Benden de istenmemişti. Garanti belgesini ulaştırdım ve 1 ay sonra kadar yapılamadığını ve bana başka saat seçmem gerektiğini söylediler. 2 saat modeli verdim.

Aradan 3 ay geçti. Yine haber verilmedi. Bugün gittiğimde saat modeli verdiğim elemanın işten ayrıldığı ve ellerinde benim adıma herhangi bir kayıt bulunmadığını söylediler. Hala da uğraşıyoruz. 15 günde yapılacak bir işi bu kadar dolandırmak Saat&Saat gibi bir firmaya hiç yakışmadı. Kendilerini kınıyorum.

Berkay 63 Okunma

Cevaplar

  • Berkay04 Mayıs 2013

    Eleman işten ayrılmış yazmıştım ya, yok öyle bir şey. Gözlerimle gördüm elemanı. Şuçu başkasının üstüne atıyorlar. Üstüne bir de fiyat farkını aldılar. Yazık.. Neyse,ders oldu bir dahaki alışverişimde 5 defa düşüneceğim.

  • Saat & Saat Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Konu hakkında yaşamış olduğunuz bu durumda üzgün olduğumuzu bildirmek isteriz.İşlemin hızlı şekilde çözümlenebilmesi ve en kısa süre içerisinde ilgili mağazanız tarafından bilgilendirilmeniz sağlanacaktır. Göstermiş olduğunuz hassasiyetiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön