19 Mart 2013

Saat & Saat Saatimdeki Arıza!

Saat & Saat mağazasından aldığım saat tam 3 kez tamire gitti. hepsinin arıza sebebi faklı olmakla birlikte yapıldığı söylenip 1 hafta içerisinde tekrar arızalandı. nihayet en son kadran aygının kırıldığı sonucuna varmışlar ve bunun için benden bir ücret talep etmedklerini söylediler. . şaka gibi. . ben saatimi alalı daha 1 yıl bile olmadı ama ben saatimi kolumda fazla göremedim çünkü sürekli servise gitti.

Kordondaki ezikler ve saat üzerindeki kenarın artması da ayrı bir konu. Saatim suan da Trump Towers şubesine gelmiş ve ben bunu mağazayı arayıp kendim sorarak öğrendim. hiçbir şekilde bana bilgi verilmemiştir. Ürün tamirini kabul etmeyip iadesini istediğimi de ayrıca belirtmiştim. .

Nurcan 56 Okunma

Cevaplar

  • Saat & Saat Temsilcisi22 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Ürününüz hakkında talebiniz gerekli içeriğe uygun olmadığı için kabul edilmemiştir.Ancak ürününüz alakalı olarak yaşamış olduğunuz durum giderilerek geri gönderimi sağlanmıştır. Teknik servise gönderimini sağlamış olan tüm ürünlerin web sitesinden tüm takiplerini sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön