Saat & Saat Michael Kors Saatin Rengi Değişti!

Müge Ö. |

2 sene önce Michael Kors saat hediye geldi ancak Rose saatimin rengini değişmesi ile Saat & Saat mağazasına başvurup mağduriyetimi bildirdim. Bu arada garanti belgemi kaybetmiştim. Bu durumun Michael Kors'dan kaynaklanıp kaynaklanmadığını tespit etmek için saatimin firmaya gönderilmesini talep ettiğimde bunun için benden ücret talep edileceği söylendi. (Ankara- Arcadium Saat & Saat Mağazası ).

Ortalama 1000 TL değerindeki bu tür saatler alınırken daha doğrusu firma satışını yaparken herşey çok iyi ancak mağduriyetiniz olduğunda firma direk sırtını döndü. Yapılan davranışı bu firmaya yakıştıramadığım gibi firma için çok ciddi bir sorumsuzluk olduğunu düşünüyorum!

Etiketler :

Gövde ve Kaplama Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Müge Ö.
  13 Temmuz
  10:54

  Saat- saat firmasını bu koşullar altında tercih ettiysem ve kimseye de tavsiye etmiycem!

 • Müge Ö.
  10 Temmuz
  10:52

  Sayin Yetkili,
  Bu problem karşılığında neden teknik servise gonderip sorunun nereden kaynaklandığı tespitini yapılması konusunda yardimci olmadığınızı anlamak mümkün değil ? Daha pozitif bir yaklasim beklerdim ancak bu durum bana sizin bu tarz sorunlarda marka olarak çözümsüz olduğunuzu gösteriyor! Sanıyorum ki yapılacak en güzel uygulamanın Michael Kors ile yazışarak başımıza gelenleri anlatmak , çünkü Türkiye distribütörü olarak doğru desteği sizden alamadık.

 • 10 Temmuz
  10:30

  Değerli Müşterimiz,
  Saatlerinizi teknik servise gönderirken garanti belgesi veya faturası ile gönderme zorunluluğunuz bulunmaktadır.
  Garanti belgesiz ürünler için ücreti mukabilinde işlem uygulanır.
  Saygılarımızla