Saat & Saat Mağdur Etti.

Murat A. |

Saat & Saat deposite avm saat & saat'ten saat aldım su almaz diye sattılar ve su aldı tamam dedim. ve gönderdim. ''temizlenmiştir ve şu sorunu kalmamıştır diyerek'' teslim aldım. aldıktan birkaç gün sonra saat başlığı düştü. ben düşürmedim çarpmadım ya da korktuğum için duş alırken bile saati çıkardım tekrar gönderdim bana cevaben şöyle dediler '' su aldığı için mekanizma bozuk olduğu için düşmüştür'' şimdi soruyorum saat&saat'e o zaman neden ilk gönderdiğimde su sorunu kalmadı ve temizlenmiştir diye teslim ettiler şikayetim var arkadaşlar yetmiyormuş gibi benden 145 tl para istiyorlar. daha alalı 3-4 ay oldu yazıktır günahtır lütfen yardım ediniz iyi çalışmalar dilerim.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat A.
  15 Temmuz
  18:42

  evet saat & saat cevabınızı verin artık bende nerelere başvuracağıma karar vereyim ivedi cevap bekliyorum

 • 14 Temmuz
  10:57

  Değerli Müşterimiz,
  Teknik servisimizde yapılan incelemeler sonucunda saatinizde kullanıcı hatası tespit edilmiştir. Saatinize ancak ücreti mukabilinde işlem sağlanabilir.
  Saygılarımızla

 • Murat A.
  13 Temmuz
  15:56

  Saatimin iade edilmesini istiyorum parasini geri versinler bu nedir ya 4 ay oldu alalı 2.5 ay kullanamadım.

 • 10 Temmuz
  11:41

  Değerli Müşterimiz,
  Taleplerinize istinaden saatiniz tekrar teknik servisimizde incelemeye alınmıştır. Tarafınıza en kısa süre içerisinde dönüş yapılarak sonuç ile ilgili bilgi verilecektir.
  Saygılarımzla