Saat & Saat "j. Lemans" Saatimin Parça Temini Sağlanamıyor

Zeynep A. |

Saat saat'ten aldığım saatin garanti süresi doldu. Ücret karşılığıyla saatimin yapılması için Bursa Zafer Plaza şubesine teslim ettim. Merkezden gelen cevabın "saati garanti belgesiyle beraber tekrar gönderin" olduğu söylendi. Garanti süresi dolduktan sonra belgenin gerekli olduğunu düşünüp saklamamıştım. Ürünü oradan aldığımı belgelemem gerekiyormuş. Aldığım zaman belli dedim ama kayıtlara da bakamıyorlarmış. Ne yapabiliriz dediğimde de dışarıda bir yerde yaptırabileceğim söylendi! Teşekkürler Saat & Saat sattığınız ürüne bu denli teknik destek sağladığınız için.

Etiketler :

Garanti Belgesi Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zeynep A.
  05 Mart
  09:31

  Bence şikayeti cevaplamadan önce okumalısınız! Eğer okusaydınız garanti süresi dolduğu için belgeyi saklamadığımı, sizin çözüm üretmediğinizi, sizi de bu yüzden şikayet ettiğimi görürdünüz.

 • 05 Mart
  08:29

  Değerli Müşterimiz

  Garanti belgesi yönetmeliği gereğince ürünün yedek parçasının olmaması durumunda servis işleminin alternatif sunularak yapılması için garanti belgesinin ibrazı zorunludur. Ürününüzü garanti belgesi ile göndermeniz durumunda gerekli açıklama tarafınıza sağlanacaktır.

  Saygılarımla

 • Zeynep A.
  04 Mart
  09:40

  576446

 • 04 Mart
  08:04

  Değerli Müşterimiz

  Teknik servisimize göndermiş olduğunuz ürünün servis numarasını öğrenebilir miyiz?

  Saygılarımla