01 Nisan 2013

Saat & Saat İade İşlemi Yapılmıyor!

Ben 2012, 5. ayında saat & saat'ten bir saat aldım. Saati alır almaz şu geçirdi sonra kasa değişimi yapıp geri gönderdiler. Aldığımdan sonra gene su gerçirdi gene gönderdim. Her neyse yalaşık 5 ve ya 6 defa gönderdim aynı sorundan. sonra geçen ay para iadesina istedim kabul edilmedi . ( garanti belgesindi 4 defa ayne şikayetten gönderilmişse para iadesine yada saat değişime olması gerekiyor. yazılıyor). bugün gene gittim sordum ne oldu diye. Mağazadeki adam dedi ke artık elimden gelene yaptım ama bir şey olmadı tüketeci haklarını başvurun.

Ehsan 82 Okunma

Cevaplar

  • Ehsan19 Nisan 2013

    bak gecenlerde aradim saat & saat teknik servisi. diyorsunuz ki 2013'de 3 defa servis gormus. simdi ben bu saati 08/5/2012 aldim saatin 2 sene garantisi var. ( Teslim tarihinden itibaren garanti süresinde kalmak kaydıyla bir yıl içerisinde, aynı arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması sonucu maldan yararlanamamasının süreklilik kazanması, - Tamiri için gereken azami sürenin asılması, - Servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayisi, acentesi, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün bulunmadığının belirlenmesi, durumlarında ücretsiz olarak değiştirme işlemi yapılır.) yazmissiniz degil mi iste bu da site linki " http://www.merkezsaat.com/CustomerRelations/ " giriniz bir bakiniz. benim bu saati zaman 7-10/ 05/2012 aldim. o zaman benim karsima cikip yok effendim " Ürününüz teknik servis süresi içerisinde belirtilen yasal prosedüre uygun olmadığı için değişim talebiniz kabul edilmemiştir. " demeginiz . birde ben onun parasini cok fazla onem vermem ama siz beni enayi yerine koyunca iste o bana koyuyor. bu verdigiz saat'te sorun var kardesim. gene gonderdim garantiye bak onu parasini iadesi etmezsaniz o zaman siz kotu olur tuketci haklarine sikayet edecegim, benim icin fark etmiyor benim bos zamanim fazla. tesekkurler decegim ama onu bile ... . Ehsan Arefi DIESEL Ürün Kodu : DZ7177

  • Saat & Saat Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Ürününüz teknik servis süresi içerisinde belirtilen yasal prosedüre uygun olmadığı için değişim talebiniz kabul edilmemiştir. Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön