14 Ağustos 2013

Saat & Saat Hatalı Ürünü Değiştirmeme!

Yaklaşık bir yıl önce düğün hediyesi olarak almış olduğumuz 2.000 liralık (Armani), özel bir saat olması sebebi ile sadece 3-4 kere kullandık. Geçen gün kutusundan çıkartırken seramik kayışı dağıldı, arka kapağı düştü ve ekranı yere düştü ve çatladı doğal olarak. Ve Saat & Saat mağazasına gittiğimizde sizin hatanız ve komple saati yere düşürmüşsünüz diyerek garantiden yapmayacaklarını söylediler ve bizi suçladılar.

Kaldı ki garantisi dolmadı ve kayışı dağıldığı için ekranı düştü ve çatladı. Tavır hiç hoş değildi, sonuçta 3 kere kullanıldı, kayış nasıl dağılır kendiliğinden anlam veremiyoruz ne kadar kalitesiz mal olduğunu görmüş olduk. En azından değişim teklif edilmeliydi bir de suçlandık.

Filiz 123 Okunma

Cevaplar

  • Saat & Saat Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Ürününüz de yapılan inceleme ve garanti belgenizde yer alan kullanım hatalarına ilişkin 9.maddede yer aldığı üzere kullanımdan kopan kırılan parça garanti dışıdır.Bu nedenle üründe üretimsel problem olmayan ürününüz ücret mukabilinde bilgilendirilmeniz sağlanmıştır. Saygılarımızla..

  • Filiz18 Ağustos 2013

    Saat

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön