Saat & Saat Güle Güle Yanıltıyorlar.

Sefa Ç. |

2012 Ağustos ayında saat aldık ve satın alırken ömür boyu pil değişimi garantisi verdiklerini ifade ettiler .Saatimin pili bitti ve Cevahir Şubesine değişim yapması için gittim. Şubede çalışanlar saatimin pilini değiştiremeyeceklerini, teknik servisin 150-160 TL civarında değiştireceğini alaycı bir ifade ettiler.

Satın alırken ömür boyu pil değişimi yapacağınızı ifade ettiğimde elinizde değişim için bir belgeniz var mı şeklinde tüm personelin yüzünde gülümse alaycı tavırlar. Nası kandırdık ama gibi, sonradan çalışanlardan birisinin bizde 5 ay öncesine kadar böyle satıyorduk ama artık politika değişti demesi aslında her şeyi anlatıyor, kandırmanın başka yolunu bulmuşlardır.

Etiketler :

Bayi Personel Kadran ve Göstergeler Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sefa Ç.
  09 Ocak
  13:54

  3 hafta oldu hala dönüş yapacaklar. Bekliyorum tüketici mahkemesine başvuracağım artık Yazıklar olsun

 • Sefa Ç.
  23 Aralık
  14:11

  Çözüm sadece en yakın zamanda ilgili birime aktardım demekese yazıklar olsun

 • Sefa Ç.
  23 Aralık
  14:10

  5 gün oldu ve halen dönüş yapılacak İlgili birime şunu da aktarın başka ilde saatimin pilini 10 TL karşılığında değiştirebileceklerini ifade ediyorlar Ama nedendir bilinmez satarken ömür boyu değişim garantisi verilmesine rağmen fütursuzca politikamız değişti diyen belge isteyen cevahir personeli ve tüm İstanbul şubeleri neden değiştirmiyor

 • 18 Aralık
  14:58

  Değerli Müşterimiz;
  Şikayetiniz ilgili birime aktarılmıştır.En kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır.
  Saygılarımızla...