Saat & Saat Garanti Kapsamı

Züheyr Arda S. |

Saat&saat firmasından Diesel marka saat aldım saat aldığımdan beri geri kalma problemi yaşıyor, bir şekilde idare ettik ancak geçen kurma kolu yerinden çıktı garanti kapsamında olduğu için firmaya saati gönderdim. Bugün cep telefonuma saatin 34 TL ücreti olduğu ve kargonun da tarafıma ait olduğu bilgisi geldi. Garanti şartnamesinde kargo dahil tüm ücretlerin firmaya ait olduğu yazmaktadır. Hata üreticiden kaynaklıdır kurma kolunu pense veya İngiliz anahtarıyla çevirmedim baş ve işaret parmağının uygulayacağı basınca dayanamayan saatin kurma kolu yerinden çıkıyorsa bu sorun benim sorunum mu oluyor? Hiçbir şekilde bu ücreti ödemeyeceğimi beyan ederim.

Etiketler :

Ürün İade / Değişim Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Züheyr Arda S.
  19 Mart
  10:43

  2 sene kullandığım ürün tepe kolu değişimi için tarafınıza gönderildikten sonra buhar yaptı! Tekrar gönderdim yine buhar yaptı nasıl oluyor da 2 sene buhar yapmayan saat, teknik servisinizden sonra buhar yapıyor veya bu sorunu düzeltemiyorsunuz? Ürün değişimi için fatura tutarı iade edilir diye bir şey söz konusu olamaz aynı ürünü veya muadilini vermek zorundasınız son derece berbat çalışan, servisleri arasında koordinasyonu bulunmayan bir firmasınız

 • Züheyr Arda S.
  30 Ocak
  09:11

  Bakın arkadaşlar benim terbiyemi bozmayın bu saat Diesel marka dünyaca ünlü bir saat işportadan aldığımız saati 10 yıl kullanıyoruz hiçbir arıza yapmıyor. Kurma kolunu pense İngiliz anahtarı İle çevirmedim sadece işaret ve baş parmağımla çeviriyorum bu kadarcık bir basınca dayanamayan bir saat mi yapıyor Diesel? Şimdi sizin kurallarınız kurandan ayet midir tövbe haşa? Esnetilemiyor mu? Bunun benim hatam olmadığı aşikar? Bu olayın peşini bırakmayacağım Diesel firmasına yazacağım ithalatçılığınızın elinizden alınması için elimden geleni yapacağım. Ayrıca bugün 10. gün garanti şartnamesinde belirtildiği gibi bana kullanılmak üzere bir saat bile gönderilmedi.

 • 30 Ocak
  09:06

  Değerli Müşterimiz

  Teknik servisimize göndermiş olduğunuz ürün ile ilgili yapılan incelemelerde üretimsel ve fabrikasyonel hataya rastlanmadığından ancak ücret mukabilinde yapılabilmektedir. Diğer talebiniz ise ilgili birime aktarılmıştır.

  Saygılarımla