31 Aralık 2014

Saat & Saat Firmasının Yaşattığı Fiyasko.

Eşim doğum günümde Fossil marka saat aldı, Saat & Saat firmasından. Almaz olsaydı, böyle bir fiyasko görmedim. Su geçirmez diye sattıkları saat, suya temas etmediği halde buharlaşma yaptı. Camı sanki bir yere vura vura sürtmüşüm gibi çizildi.

Uğraşsam yapamam Starcity deki bayiye götürdüm. 1 ay geçti kullandığım sayılı gün bu saat bu hale geldi diye ürünü düzeltin talebinde bulundum. Ürünü 14 Kasımda teslim ettim. 4 Aralıkta bana bilgi geldi sadece buharı temizledik gerisine karışmayız diye. Tekrar gönderdim ve bana 2 gün içinde cevap verin dedim. Ürünü yeniden aldılar ve bugün 30 Aralık 1,5 ay sonra bana bu saatin camını ücretli değişiriz diyerek iade ettiler. Bayi son derece ilgisiz.

Gözde 1.322 Okunma

Cevaplar

  • Gözde09 Ocak 2015

    Teknik servis aramadılar ama mailde saatimin resmini istedi Resimleri Fossil firmasına göndereceklerini iletti. Şikayetvara yazılan cevap firma hatası değil yapılacak bir şey yok tarzında. Bu nasıl bir çelişki? o zaman ben resimleri firmanızın teknik servisine boşa mı gönderdim? Fabrikasyon hatası olmadığını kim belirliyor yine firmanız. Kesinlikle kullanıcı hatası olmayan bir ürün için yine kendiniz kararı verip maliyeti müşteriye yansıtıyorsunuz. Bu cevabı kabul etmiyorum Fossile ileteceğinizi belirttiğiniz durumun cevabını bekliyorum. Müşteri memnuniyeti sadece ürünü satana kadar olmamalı.

  • Saat & Saat Temsilcisi08 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz; Teknik servis tarafından yapılan incelemelerde saatinizin camında fabrikasyon bir hataya rastlanmadığı için parça değişimi ücret mukabilinde yapılabilmektedir. Belirlenen parça bedeli ile ilgili olarak üretici firma tarafından belirlenmektedir. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön