Saat & Saat DKNY Saatim Renk Attı!

Bahar D. |

DKNY marka saatim kaplama hatası olduğunu düşündüğüm bir nedenle renk attı 30 kasım 2013'te aldığım yetkili bayiiye verdim, saat iki kez incelenmeye gitti ancak bir hafta önce elime ulaştı ve kordon değişimi firma tarafından karşılanmıyor ve ücret talep ediliyor dendi.

Günlerce saatimi kullanamadım zaten indirimde olan saat için neredeyse şu anki fiyatı kadar işlem ücreti isteniyor ve hiçbir şekilde aylardır süren mağduriyetim giderilemiyor.

Etiketler :

Gövde ve Kaplama Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahar D.
  06 Mart
  23:42

  Kesinlikle madur durumda kaldım,böyle bir firmadan böyle bir yaklaşım beklemezdim,sonuç hüsran oldu.

 • Bahar D.
  25 Şubat
  21:58

  sayın yetkili,

  kordonun dış kısmında çizilme nedeniyle gözle farketmenin zor olduğu çizikler bulunmaktadır ancak kordonun iç kısmı tamamen renk değiştirmiş ve gözle görülür bir korozif bölge oluşmuştur ki bu ürün ne dalışta ne de havuzda kullanılmıştır havada oksitlenerek bu hale gelmiştir. Saati alışımın ardından yaklaşık bir yıl sonra bu sorunlar ortaya çıkmış ancak gerek hayat tempom gerekse yurt dışı seyahatlerim nedeniyle yetkili bayiiye teslimi ertelenmiştir ki bu kararmanın değil iki yıl sonra hiç olmaması gerekmektedir.incelemelerde geçen 2 ay sonucu bu maduriyetin göz ardı edilmesi hatanın tüketiciye mal edilmesi firma hakkında soru işaretleri oluşturuyor kafamda bu sorun çözülmedikçe de saat&saat den alışveriş etmeyi düşünmüyorum ve çevreme önermiyorum.

  saygılarımla.

 • 25 Şubat
  07:50

  Değerli Müşterimiz,
  04.12.2011 tarihinde almış olduğunuz ve 2 senedir kullanmış olduğunuz ürününüz de herhangi bir fabrikasyon hata bulunmayıp saatinizde kullanılan metaryeller renk atması olabilecek bir yapıda değildir. 2 kez gönderdiğiniz teknik servis girişlerinde yapılan inceleme sonucu kullanıma bağlı çizikler olduğu bilgisi iletilmiştir. Saatinizin işlemleri ancak ücreti mukabilinde gerçekleşebilir.
  Saygılarımızla

 • Bahar D.
  25 Şubat
  01:45

  pardon ikinci servis numarasını düzeltiyorum ss-11837.

 • Bahar D.
  25 Şubat
  01:39

  sayın yetkili,

  yetkili bayiininde kararı benim gibi ürünün kaplama problemi olması sebebiyle iki defa gönderilmiş ikisinde de kaplama problemi yok cevabıyla karşılaşılmıştır.sizinle iki numarayı da paylaşıyorum; ilki ss-11322 diğeri ise 22-11837dir.

  saygılarımla,iyi günler diliyorum.

 • 13 Şubat
  13:26

  Değerli Müşterimiz,
  Ürününüzü servisimize göndermiş olduğunuz teknik servis form numarasını rica edebilir miyiz?
  Saygılarımızla