21 Eylül 2013

Saat & Saat Değişen Fiyatlar!

Diesel DZ1576 model saati Bolu şubesinden oğluma almaya karar verdik. Ödeme yaparken saate 50 ytl zam gelmiş olduğu bildirildi, bizde üzerindeki fiyattan bize vermeleri gerektiğini ifade ettiğimizde veremeyeceklerini beyan ettiler. Tüketici haklarında ise satış fiyat kupürü geçerlidir denilmektedir, oğlum üzülünce mecburen almak zorunda hissettim ve aldım. Firmanın sitesinde sorunu aktardım bana verilen cevap ürünü aldığım yerin müdürünü aramamı ifade edip tlf numarası verdiler, tlf nu kimse açmıyor.

Şikayet köşesine girince bu firmadan çok şikayet olduğunu araştırma yapmadan aldığım için üzüldüm. Aynı model saati başka firmaların 100 ytl düşük olarak sattığını görünce tüketici olarak çok üzüldüm.

Cengiz 140 Okunma

Cevaplar

 • Cengiz 30 Eylül 2013

  Ayın 30 u hala bana ulaşacaklar.Tüketicilere bilgilendireyim diye açıklama yaptım.Tüm bilinçli tüketicilere sevgi ve saygılarımla c.sayın

 • Cengiz 25 Eylül 2013

  Şu ana kadar hiç bir gelişme yoktur.Sadece ilgili firma Konu hakkında gerekli bilgilendirmeniz ilgili birimimiz tarafından en kısa süre içerisinde sağlanacaktır diye cevap yazmıştırç

 • Cengiz 24 Eylül 2013

  Geri dönüş bile yapılmadı

 • Saat & Saat Temsilcisi24 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz; Konu hakkında gerekli bilgilendirmeniz ilgili birimimiz tarafından en kısa süre içerisinde sağlanacaktır. Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön