Saat & Saat Çizilmez Safir Kristalli Cam Hemen Çiziliyor!

Hasan T. |

Şehrimizde açılan alışveriş merkezindeki Saat & Saat mağazasında beğenerek eşime ve bana bir saat aldım. Benim saatim markası Jacques Lemans özellikleri arasında özellikle safir kristal cam diye aldım yani kolay kolay çizilmez. (saatin altında da yazıyor) ama maalesef saati aldıktan hemen sonra camı çok kolay çizildiğini fark ettim.

Servise gönderdim sağ olsun çok ilgilendiler yaptık dediler. Evet çizikler gitmişti belli ki değişmiş.
Ama maalesef tekrar en ufak bir şeyde çizilmeye başladığını gördüm.

Saat & Saat firmasına bu saatimi safir kristalli olanı ile değiştirmesini yada safir kristal cam takmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Satışı Bayi Personel Cam Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan T.
  12 Eylül
  15:52

  maaaesef sorunun giderilmedi bana aynı normal camı takıp benden de 75 tl para aldılar. üstelik saatim elimi yıkarken daha ilk defasında su geçirip durdu. ve artık oyle hayal kırıklığı yaşadımki. ne diyeceğimi bilmiyorum servisteki kişilere lutfen deneyin oyle gönderin dedim. denedik dediler. safir kristalin ne olduğunu bu firma ya bilmiyor ki bilmesi mümkün değil yada dalga geçiyorlar.

 • 20 Haziran
  08:17

  Değerli Müşterimiz,
  şikayetlerinizin ilgili birimlere iletilmesi ve saatinizin incelenmesi adına teknik servisimize gönderilmesi gerekmektedir. Aşağıda bulunan adrese MNG Kargo aracılığı ile karşı ödemeli tarafımıza gönderimini sağlayabilirsiniz.
  Saygılarımızla

  Büyükdere Cad.Noramin İş Merkezi no:237/D Maslak/İstanbul