03 Şubat 2014

Saat & Saat Bozuk Ürünümü Değiştirmiyor!

Saat & Saat'in bayisi olduğunu öğrendiğim Ankara Bahçelievler'deki mağazadan Tomy Halfiger marka saat aldım. Ancak 1 ay içinde saatin sürekli 10 dakika ileri ya da geri kaldığını farkettim. Aldığım yere tamir için verdim.

Saat & Saat firmasına gönderilen ürünümde "saat kontrol edilmiş ve probleme rastlanılmamıştır" cevabını aldım. Aynı problem yüzünden 2 kez daha garantiye gönderdim. Diğer ikisinde aynı cevabı verdiler.

3. seferde ise saatin pil yuvasının değiştirildiğini belirttiler. Saat yine aynı problemi yarattı ve su aldı . 4.kez garantiye gittiği için saatin iadesini istedim. Ancak kabul edilmedi.

Şimdi 5.kez gönderdim aynı problemden, Saat & Saat'ten alışveriş yapmayacağım yaptırmayacağım!

Erdem 194 Okunma

Cevaplar

  • Erdem04 Şubat 2014

    sizi tüketici hakları mahkemesine şikayet edeceğim tam 5 ay kullanamadım ürünü 5 defa garantiye gitti hala değiştiremeyeceğiz diyorsunuz yaptığınız ucuz ticaret başka bir şey değil.

  • Saat & Saat Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürününüz ile ilgili olarak size sözlü olarak bilgi vermek adına kayıtlı telefonunuzdan arandınız ancak kapalı olması sebebiyle ulaşılamadı. Teknik serviste yapılan incelemeler sonucunda değişime uygun görülmediği ancak parça değişikliği yapılarak işlemlerin tamamlanacağı bilgisi iletilmekte. işlemlerinizin ivedilikle tamamlanması adına ilgili birimlerimize gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön