Saat & Saat Ayıplı Ürün Değişim Süreci!

Özgür A. |

28.06.2013 tarihinde 25133 sipariş numarası ile aldığım ürün tarafıma ulaştığında kordonunun iç kısmında siyah lekeler ve ekranında çizikler farkettim. Ürün tarafıma ulaşır ulaşmaz aynı gün değişim için gönderdim. 02.07.2013 tarihinde kargoladığım ürünü 03.07.2013 tarihinde teslim aldılar fakat sitelerinde belirttikleri gibi ortalama 3 gün geçmesi halinde bilgilendirilmek amaçlı aranmadım.

Destek bölümünde konuştuğum kişi ise kısa kısa ve eksik cevaplarla geçiştirdi beni. Ben bu ürünü doğum günü hediyesi olarak aldığımı özellikle belirtmeme rağmen beni çileden çıkardılar. Ayrıca iade süreciyle ilgili mail atılması istenen mail adresi hatalı yazılmış. Kasıtlı olduğunu düşünüyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özgür A.
  28 Ağustos
  17:35

  Yukarıda detaylarını okuduğunuz şikayetim ile ilgili iptal sürecini tamamlamış olmama rağmen bugün (28.08.2013) taksit parası kesildiğini gördüm. Kesilen bu bedel ürünü iade etmiş olmama rağmen tarafıma iade edilmemiş. UYARIYORUM BU FİRMAYA BULAŞMAYIN. YUKARIDA BELİRTTİĞİM GİBİ KORKTUĞUM BAŞIMA GELDİ. PARAMIN İADE SÜRECİNDE SORUN YAŞAMAYA BAŞLADIM

 • Özgür A.
  14 Temmuz
  12:05

  Sikayetim ile ilgili hic bir sekilde benimle iletisime gecilmedi. Bu nedenle t degerlendirme asamalarin gonul rahatligiyla sifir puan verdim. Bir daha saatvesaat isminden saat pili dahi almam. Suan tek istedigim paramin iade surecinde sorun yasamamak. Bu firmayla alisveriste yasanilan endise bu iste ; her asamada bir gerilim, stres, hayal kirikligi, pismanlik ve endise.