Saat & Saat Ankara Panora Mağazası Mağdur Etti.

Esra Y. |

Saat & Saat Ankara panora mağazasından Ocak ayında aldığım Casio Edifice saatin pimi koptu. 19 temmuz tarihinde saati Panora mağazasına geri götürdüm. 15 Ağustos'a kadar mağazadan herhangi bir geri dönüş olmadı ve saate ne olduğunu öğrenmek için aradığımda saatle ilgili bir bilgi vermedi ve biz gelse sizi zaten ararız dediler. 23 ağustos tarihinde tekrar aradığımda ise bu defa 14 lira ücret istediler ve saatin halen yapılmadığını öğrendim. Ben firmayı aramadan herhangi bir bilgilendirme yapmayacak kadar da yaptıkları işten haberleri yok.
Tüketici hakları gereği ürünü vermem üzerinden 21 gün geçmesi sebebi ile saatin ücretinin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esra Y.
  28 Ağustos
  12:59

  Saat ve saat markası olarak sattığınız ürünlerden mesul değil misiniz? Bayinizin bana 6 haftadır geri dönüş yapmaması normal midir? Ben tek tek isim isim bununla uğraşacaksam marka bazındaki değerinizi tekrar gözden geçirin. Ben bu konuda geri dönüş yapılmasını acilen bekliyorum.

 • 28 Ağustos
  11:32

  Değerli Müşterimiz,
  Casio distiribitörlüğünü yaptığımız bir marka değildir. Saatiniz ile ilgili olarak şikayetlerinizi satın aldığınız bayii ile görüşebilirsiniz.
  Saygılarımızla