18 Nisan 2013

Saat & Saat 4 Aydır Saat Tamiri Yapılamadı ve Bir Geri Dönüş Yok!

Saat & Saat mağazasına 22.12.2012 tarihinde tamir için Diesel marka saatimi bıraktım. Yaklaşık bir hafta içerisinde yetkili servis olan Saat Teknik firmasından tamiratın ne kadar tutacağı ile ilgili bilgi mesajı geldi ve ben de onay gönderdim. Ancak daha sonra hiçbir geri dönüş yapmadılar.

Düzenli olarak her ay (son ay iki haftada bir) 'Saat Teknik' firmasını arıyorum ve her seferinde parça beklediklerini ve 2 hafta içerisinde saatin hazır olacağını söylüyorlar. Şuan tam olarak 4 AY geçti ve bu koskoca 4 ay içerisinde henüz gerekli parçayı temin edemediler. Yurt dışından herhangi bir ürün aldığınız da bile kargo ile en fazla 20 gün sürüyor!

Mutlu 84 Okunma

Cevaplar

  • Mutlu28 Mayıs 2013

    Merhabalar, Ürün ile ilgili geçen hafta içerisinde geri dönüş aldım. 5 ay sonra ürünün tamir edildiğine dair bir kısa mesaj gönderdiniz. Ancak bana iletmiş olduğunuz rakam 107,00 TL iken saati teslim almaya gittiğimde talep ettiğiniz rakam 167,00 TL oldu. Tarafıma gönderdiğiniz mesajı görevli arkadaşa gösterdim ve konuyu çözüme kavuşturunca geri dönüş yapacaklarını söyledi. Sonuç olarak ben hala saatimi teslim alamamış durumdayım ve bana pazartesi itibari ile geri dönüş yapılacağı teyit edildiği halde henüz bir geri dönüş alamadım. İlerleyen süreçte hakkımı tüketici mahkemesinde arayacağım.

  • Saat & Saat Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Ürününüz yurt dışından parçaları gelerek işleminiz başlatılmıştır. Ürününüz en kısa süre içerisinde mağazanıza gönderilecektir. Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön