27 Şubat 2013

Saat & Saat 3 Aylık Saat 3 Kez Arıza!

Ben saatimi 30 Kasım 2012 de Erzurum saat & saat ten aldım. Cerruti 1881 marka olan saati ilk kez kullanıyorum. Saati aldıktan 1 hafta içinde saatim geri kalmaya başladı. Mağazadaki arkadaş vitrinde dura dura pili bitmiştir dedi ve pilini değiştirdi. Sonrasında saat şu geçirmeye başladı. Aralık ayı içinde yani daha bir ayı dolmamışken saatimi firmaya inceleme amaçlı gönderdiler.

1 aydan daha fazla süren inceleme sonucu sonra saat geldi. Saatin mekanizmasının değiştiğini söylediler. 1 hafta kullandım tekrar geri kalmaya başladı. ben kimi muhatap alayım. ne biçim bir saat aldım, nasıl bir mağazadan aldım.. Pişman oldum.

Hatice 141 Okunma

Cevaplar

  • Hatice13 Nisan 2013

    bugün saat&saat cerruti marka saatin tekrar tamirden geldiğini bildirmek için aradı. dördüncü kez tamire giden saat tekrar tarafımıza gönderildi.30 kasım 2012de alınan 13 nisan itibariyle dördüncü kez tamirden gelen saati halen iade almadılar. saat&saat te çalışan arkadaşlar bize biz sadece satıcıyız siz firmayla direk görüşün dediler..4 ayda yaklaşık 1ay bile saati kullanmadık süreekli tamirde siz siz olun bu markadan uzak durun....

  • Hatice01 Mart 2013

    en kısa zamanda mağazaya gidip durumu görüşücem. cözüme yönelik adımları tekrar paylaşıcam

  • Saat & Saat Temsilcisi01 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Ürününüz hakkında paylaşmış olduğunuz bilgiye istinaden yapılan araştırma sonucu sizlere belirttiğiniz gsm numaranız ulaşım sağlanamamıştır.İşleminizi yaşamış olduğunuz durumu en kısa süre içerisinde sonuçlandırabilmemiz için geri dönüşünüz beklenemektedir. Saygıalrımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön