09 Nisan 2013

Saat & Saat 2 Senedir Saatimin Problemleriyle Uğraşıyorum!

Diesel marka aldığımız saati ilk sene buharlaşma sebebiyle iadesini zorla yaptırdıktan sonra yerine başka bir Diesel marka saat aldık. Bu aldığımız saatte Tepe başı düşmesi yaşandı. Teknik servise gönderdim saati. Bu 5 inci gidişidir. Tahminim. Teknik servis önceleri 150 lira cıvarı masraf çıkardı.Şimdi 200 ün üstüne çıktı Garantili saate.

Tepe başının bizim düşürdüğümüzü. Bize saatin içinin açıldığını Açmadığımız halde. Tepe başını kendileri kaybettiği halde. Bizi suçluyorlar. Hiç bir şekilde bir sonuca ulaşamıyoruz. Bu sefer de iadesi yapılmaz ise saatin Tüketici haklarını bildireceğimi söyledim hiç sallamadılar. İnsanları mağdur bırakmakta başka bir firma yok sanırım şikayetlerden belli.

Ömer 203 Okunma

Cevaplar

  • Ömer08 Haziran 2013

    Farkındamısınız bilmiyorum ama o saatin sürekli ehli olmayan kişiler tarafından açıldığını söylüyorsunuz. Kendi hatanızı nasıl olurda bizlere yansıtarak. İşin içinden çıkmaya çalışıyorsunuz.

  • Ömer15 Nisan 2013

    Merhaba; Saatin dışarıda ehli olmayan kişiler tarafından açıldığını söylüyorsunuz vede diretiyorsunuz. Kendinizce bir çözüm olmalı bence Saatin Dışarıda açılmadığını size nasıl isbat edebiliriz. Yada sizin tesbitinizi nasıl çürütebiliriz. Bilmiyorum Tek savunmanız saatin dışarıda açıldığıdır. Bende defalarca ben GARANTİLİ saati neden dışarıda açtırayım dedim. Vede Açtırmadım. Bu yüzden Sizinle bu konuda nasıl anlaşabileceğimizi bilmiyorum.

  • Saat & Saat Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Yapmış olduğunuz bilgiye istinaden gerekli araştırmalarınız sağlanmıştır.Ancak ilk olarak 30.12.2012 tarihinde ürününüzde tepe kopma şikayeti ile göndermiş olduğunuz ürününüzde (daha önceye ait kayıdınız bulunmamaktadır) ehli olmayan kişilerce açıldığı için işlemleriniz garanti belgenizde geçerli olduğu üzere ücretli işlem bilgisi verilmiştir.Tarafınızdan kabul görülmeyerek size işlemsiz gönderilen ve aynı taleplerinizi içeren ( tepe kopması ücretsiz işlem farklı yerde açılmadığı ) ve toplam 4 kez girişi sağlanan üründe tüm yapılan inceleme ve tespitlerde ehli olmayan kişilerce açıldığı için ücret mukabilinde yapılabilmektedir. Saygıalrımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön