04 Nisan 2013

Saat & Saat 2 Aydır Kordon Değişemediler!

Cerruti marka saatimi 2 kere saat& saat satış noktasına servis için bıraktım. Ancak ne enteresandırkı saatin kod numarasını bulamıyorlarmış kordon değişemiyorlarmış. Başka bahanelerde üretiyorlar. saati alalı 5 yıl oldu benden fatura ibrazı istiyorlar. meğer dıştırbutor değişmiş. Emsal kasa şu an satışta var ancak kordonu çözemiyorlar. yahu takın diyoruz zorla saati iade etmeye çalışıyorlar. Kendi saatlerinin her ne kadar distribütör değişse de kasasında mutlaka bir yerinde kodu vardır.

En olmadı saati gönderin cerruti merkeze yaptırın kardeşim. Satarken iyide tamir ederken mi kötü. Ne malum belki 6 ay sonra yine distribütör değişecek. Ben saatimin kordonunun değişmesini istiyorum ayıp mı?

Sezgin 148 Okunma

Cevaplar

  • Sezgin 05 Nisan 2013

    Çözümcülük yerine sorunu sürdürmeyi tercih etmeniz yakışıksız

  • Sezgin 05 Nisan 2013

    Fatura maalesef yok ve bunu belirtmiştim.Takdir edersinizki 5 yıl önce alınan saatin faturasının bulunması ve saklanması imkansızdır. Ayrıca biz bu saati alırken servis ihtiyacında mutlaka fatura istendiği konusunda bilgilendirilmedik.Distribütörün değişmesi müşteri sorunu değildir.Cerruti kendi saatine nasıl olurda kayış bulamaz anlamıyorum.Fatura niye gereklidir anlamıyorum.Gerekli halde saatimi isviçreye gönderin.Amaç işi yokuşa sürmekmidir.

  • Saat & Saat Temsilcisi05 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Ürününüzü teslim etmiş olduğunuz her iki mağaza üzerinden konu hakkında detaylı bilginiz paylaşılmıştır. Teknik servis hizmeti anlamında kayış talebinizi daha detaylı sonuçlandırılabilmesi için fatura ibrazınız gerekmektedir.Yapacağınız fatura ibrazında üretici firmaya konu paylaşılarak çözümleriniz aktarılabilmektedir. Yanı sıra bahsetmiş olduğunuz muadil olarak değerlendirmiş olduğunuz üründe uyumluluk göstermediği için işlem yapılmamıştır. Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön