17 Nisan 2013

Saat & Kordon Problemi!

Viaport AVM içindeki Saat & Saat ten 10 ay önce aldığım Diesel DZ 1405 modeli saatimin kordonu aldığımdan 2 ay sonra dökülmeye başladı, Bembeyaz deri üzerindeki kaplama dökülerek simsiyah saat haline geldi. En az 4 farklı Saat& Saat mağazasından kordon siparişi verdim, 60 güne kadar haber vereceğiz denildi ancak hiçbir geri dönüş olmadı.

Parçalarını temin edemeyeceğiniz ürünü niçin satıyorsunuz ? 60 gün içinde temin edilecek demenize rağmen olumlu ya da olumsuz hiçbir geri dönüş yapmayacaksanız bilgisayarlarınıza o sipariş notlarını niçin aldınız ? Mağazalarınıza tekrar gittiğimde verdiğim siparişlerden haberiniz olmaması nasıl bir satış felsefesidir. Kurumsallıktan çok uzaktasınız!

Yunus 99 Okunma

Cevaplar

 • Yunus20 Nisan 2013

  Kordonum bugün İstanbul Pendik Cadde mağazanız tarafından tedarik edildi ve satın alımı gerçekleştirdim. Teşekkür ederim.

 • Yunus18 Nisan 2013

  İlginiz için teşekkür ederim, umarım kısa sürede ilgili mağazadan olumlu haberi alırım.

 • Saat & Saat Temsilcisi18 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz; Konu hakkında talebiniz dahilinde parça tedariğiniz sağlanmış olup ilgli mağazamızdan tarafınıza bilgilendirilmeniz sağlancaktır.Konuya göstermiş olduğunuz hassasiyet ve analayışınız teşekkür eder, ürününüz güzel günlerde kullanmanızı dileriz. Saygılarımızla..

 • Yunus18 Nisan 2013

  İSTANBUL BAĞDAT CADDESİ Erenköy Mah. Bağdat Cad. No:348-22 İSTANBUL PENDİK CADDE Ankara Cad. No:101/A İSTANBUL VIAPORT Yenişehir Mh. Dedebaşı Cad. Viaport A.V.M No:2/147

 • Saat & Saat Temsilcisi18 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz; Siparişini iletmiş olduğunuz mağaza isimlerini rica ediyoruz. Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön