2 g
Yorum Yap
#11443666

S Sport Plus Dertleri Bitmiyor!

Bu platformu denemek için üye oldum, 1 aylık kullanım sonunda memnun kalmadım ve üyeliğimi devam ettirmedim. Site üzerinden iptalini kendim yaptım.


Bir süre sonra bu platformdan bir anket karşılığı 1 aylık ücretsiz üyelik alabileceğim üzerine bir e-posta geldi, ben de ücretsiz bir şekilde kullanmak için bu anketi doldurdum, 1 ay daha kullandıktan sonra bir baktım ki -muhtemelen eski üye olduğum için kart bilgilerim saklanmış- kartımdan ödeme alınmış, yani bir sonraki ay üyeliğim benim farkında olmadan devam ettirilmiş. Belki maili dikkatlice okusaydım önceden iptalini sağlardım diye düşünüp benim de hatam olabileceğini varsayarak bu konu üzerinde durmadım (Birçok firma bu tarz oyunlar yapıyor). Ancak diğer ay da üyeliğim devam etmesin diye üyeliğimi ve kart bilgilerimi silmek istediğimde, eskiden üyelik sayfasından yapabildiğim bu işlemleri artık kendim yapamadığımı fark ettim. Mecburen müşteri hizmetleriyle konuşmam gerekti (Bu arada üyeliğinizi iptal etseniz dahi kart bilgileriniz silinmiyor, onu da ayrı olarak sildirmek istediğinizi belirtmeniz lazım). Bence üyeler kendileri bu işlemleri yapabilmeli.


Velhasıl üyeliğimi sonunda iptal ettirdim, önceden ödemesini aldıkları için 2 Şubat'a kadar kullanabileceğime dair e-posta gelmesine rağmen sonraki hafta siteye girmeye çalıştığımda üyeliğimin tamamen kaldırıldığını, herhangi bir şekilde giriş yapamadığımı gördüm. Normalde sadece otomatik ödemeyi kaldırması gereken arkadaş, yanlışlıkla üyeliğimi tamamen kaldırmış! Canlı yayın hizmeti veren bu platformda önceden ödemesi alınmış yayını izleyebilmem, izlemek istediğim maçın ancak 2. Devresinden sonrasına kaldı. 2 Şubat'tan sonra görüşmeyiz umarım!

Ceyhun Ceyhun 65 Okunma
Ziyaretçi Yorumları