14 Haziran
#12109735

S Beauty Güzellik Merkezinde Yaptırdığım Kirpik Lifting Pişmanlığım!

İnsan içine çıkamaz durumdayım. Fırsat sitesinden kirpik lifting yaptırdım. Bin pişmanım düzelmesi için yol arıyorum. İşlem esnasında yanma olduğumu söylememe rağmen göz için yapılmış bir şey olmaz dendi. Etrafı yanıyor ve kızarıklık oldu en kötüsü tüm insanlar ne oldu siye soruyorlar çünkü kirpiklerimi ikiye katlayıp sadece göz kapağıma yapıştırdılar. Çok üzgünüm.

Elif Elif 874 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Elif07 Temmuz

    Daha önce şikayet belirtmiştim ancak tekrar yazıyorum. Fotoğraflı olarak ekleme yapacağım. Hayatımda yaptırdığım ve pişman olduğum şeylerin en başında bu firmaya gidip lifting yaptırmam yer alıyor. O gün ilk şokla yazmıştım şikayeti şimdi daha ayrıntılı başıma gelenleri anlatacağım. 13 Haziran günü fırsat sitesinden aldığım uygulama için bu firmaya geldim. İşlemin 1 saat 15 dakika civarı süreceği söylendi hemen işleme alındım. Uzandım ve firmanın çalışanı işleme başladı. Ara ara kirpiklerimi tarayıp ilaçları süreceğini söyledi. Ara ara işlem esnasında yanma oldu cevap olarak göz için yapılmış bir şey göze zararı olmaz denildi. Bir süre geçti tabii ki ne kadar bilmiyorum çünkü gözlerim hep kapalı. Yanımda kol lazer işlemi aldılar. Kol lazer bitene kadar hiç kontrol edilmedim. Sonra tekrar bir şeyler sürmeye geldiler. Saati sordum çünkü işlem çok uzun gelmişti 1 buçuk saat olmuştu. 20 dakikalık bir işlem daha kaldı dediler. Neyse 2 saatin sonunda işlem bitti o kadar yorulmuştum ki ve yetişmem gereken bir kına vardı. Kirpiklerim gözüme çok tuhaf geldi ama o an hemen çıkıp eve geldim. Aynaya baktım ve inanamadım. Kirpiklerim tam anlamıyla berbattı. İlk günkü fotoğrafları da paylaşacağım. Göz kenarlarım yanıyordu krem sürdüm. Mecbur dışarı çıkıp kınaya gittim her gören kilitlenip kirpiklerime bakıp ne oldu sana diye sordu. Otobüste insanlar gözünü dikip bakıyor o kadar anormal. Cumartesi günü hemen şirketi aradım patronu olduğunu söyleyen bayanla görüştüm gelin biz hatamızı telafi ederiz yanlış boy bigudi kullanılmıştır dedi. Böyle insan içine çıkamayacağımı söyledim. Yok sizin hassas bir döneminiz olabilir mi küçük bir hata zaten size yurt dışından getirttiğimiz yağdan vereceğim hiçbir şey olmaz düzeltiriz dediler. Tekrar işlem yaptılar eve geldim. Değişen hiçbir şey yok. Beş altı gün sonra tekrar aradım bana lifting için 750 liralık yapıştırıcı kullandığını kimsede böyle reaksiyon vermediğini bende bir hassasiyet olabileceğini vs... Vs... Canımı daha da sıkan sözler söyledi. Arkasındaymış liftinginin. Size lifting öncesi kirpiklerimin de fotoğrafını paylaşacağım. Bir aydır psikolojim bozuldu insanların gözüne bakmak istemiyorum evden dışarıya çıkmak istemiyorum kendime bunu yaptırdığım için çok kızıyorum. Değil lifting için hiçbir uygulama için kapısından dahi geçmeyin derim.

  • Elif07 Temmuz

    Daha önce şikayet belirtmiştim ancak tekrar yazıyorum. Fotoğraflı olarak ekleme yapacağım. Hayatımda yaptırdığım ve pişman olduğum şeylerin en başında bu firmaya gidip lifting yaptırmam yer alıyor. O gün ilk şokla yazmıştım şikayeti şimdi daha ayrıntılı başıma gelenleri anlatacağım. 13 Haziran günü fırsat sitesinden aldığım uygulama için bu firmaya geldim. İşlemin 1 saat 15 dakika civarı süreceği söylendi hemen işleme alındım. Uzandım ve firmanın çalışanı işleme başladı. Ara ara kirpiklerimi tarayıp ilaçları süreceğini söyledi. Ara ara işlem esnasında yanma oldu cevap olarak göz için yapılmış bir şey göze zararı olmaz denildi. Bir süre geçti tabii ki ne kadar bilmiyorum çünkü gözlerim hep kapalı. Yanımda kol lazer işlemi aldılar. Kol lazer bitene kadar hiç kontrol edilmedim. Sonra tekrar bir şeyler sürmeye geldiler. Saati sordum çünkü işlem çok uzun gelmişti 1 buçuk saat olmuştu. 20 dakikalık bir işlem daha kaldı dediler. Neyse 2 saatin sonunda işlem bitti o kadar yorulmuştum ki ve yetişmem gereken bir kına vardı. Kirpiklerim gözüme çok tuhaf geldi ama o an hemen çıkıp eve geldim. Aynaya baktım ve inanamadım. Kirpiklerim tam anlamıyla berbattı. İlk günkü fotoğrafları da paylaşacağım. Göz kenarlarım yanıyordu krem sürdüm. Mecbur dışarı çıkıp kınaya gittim her gören kilitlenip kirpiklerime bakıp ne oldu sana diye sordu. Otobüste insanlar gözünü dikip bakıyor o kadar anormal. Cumartesi günü hemen şirketi aradım patronu olduğunu söyleyen bayanla görüştüm gelin biz hatamızı telafi ederiz yanlış boy bigudi kullanılmıştır dedi. Böyle insan içine çıkamayacağımı söyledim. Yok sizin hassas bir döneminiz olabilir mi küçük bir hata zaten size yurt dışından getirttiğimiz yağdan vereceğim hiçbir şey olmaz düzeltiriz dediler. Tekrar işlem yaptılar eve geldim. Değişen hiçbir şey yok. Beş altı gün sonra tekrar aradım bana lifting için 750 liralık yapıştırıcı kullandığını kimsede böyle reaksiyon vermediğini bende bir hassasiyet olabileceğini Vs. Vs. Canımı daha da sıkan sözler söyledi. Arkasındaymış liftinginin. Size lifting öncesi kirpiklerimin de fotoğrafını paylaşacağım. Bir aydır psikolojim bozuldu insanların gözüne bakmak istemiyorum evden dışarıya çıkmak istemiyorum kendime bunu yaptırdığım için çok kızıyorum. 

Ziyaretçi Yorumları