sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Rüzgar Teknik Servis Tarafından Yanıltıldım!

Demet Demet5 ay önce

Bulaşık makinem bozuldu, internette kendilerini Arçelik yetkili servis diye tanıtan bu kuruluş (oysaki yetkili servis değiller) ile iletişime geçtim. Makinemin tuz göstergesi yanıyor ve temiz yıkamıyordu bulaşıkları. İç yıkama düzeneği ve antikalker takılması gerekiyor dediler garanti dediğim anda bu arıza garantiyi kapsamıyor dedi ve 735 TL parayı peşin isteyip alarak makinemi götürdüler. Makinem geldi ve aynı sorun hala devam ediyordu. Aradım yarın geleceğiz deyip gelmediler oysa 18.30 'a kadar evde oturup onları bekledim.

Ertesi gün yine aynı şey oldu paramı iade edin dedim etmediler, etmezlermiş çok hizmet vermiş gibi. Cihazıma yaptıklarını iddia ettikleri işlemi yapıp yapmadıklarını bilemiyorum bile, ki zaten daha sonra gerçek Arçelik yetkili servisi gelince bu işlemlere hiç gerek olmadığını ve sorunun bunlarla bir alakası yok makineye tuz koymayın ve deterjanınızı değiştirin düzelir dedi ve öylede oldu. Rüzgar servisle telefonda görüştüğüm kadın benimle ağız dalaşında girdi kendisine durumu anlatıp paramı geri istediğimde kurumsallıktan bu kadar uzaklar ve zaten apaçık ortadaki yanıltanlar.

Savcılığa şikayet ettim kendilerini ve Google' da bu konuda araştırma yaptığımda gördüm ki bir sürü insan benimle aynı şekilde mağdur umarım devlet bu işe el atar ve bu haksızlık ortadan kaldırıp cezalarını verir. Az para mı 735 TL? Başka işim yokmuş gibi günlerce bu meseleyle uğraştım sinirlerim iyice bozuldu. Makinemi düzeltemedikleri gibi umarım içindeki orijinal parçaları çalmamışlardır...

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Asım 3 ay önce  

    Firma hakkında Tüketici Hakem Heyetine başvuru yapacağım. Birlikte daha iyi sonuç alabiliriz. Bana [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler