sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Rüzgar Teknik Servis Sağlam Ürünü Bozdu

Derya Derya 4 ay önce

Ramazan bayramında bulaşık makinemin temiz yıkamaması nedeniyle Rüzgar Teknik Servis pompa motorunda sorun var diyerek makineyi aldı götürdü. 400 TL karşılığında yapıp getirdiler. 3 gün sonra bir sorun var mı diye aradılar. Bir sorun yoktu ama birkaç yıkama sonra yine eski haline döndü. Bir ay içerisinde tekrar aradım tuz koy parlatıcı koy vs. Şunu yap bunu yap dediler yaptım. Yine birkaç yıkama sonra aynı sorunla karşılaştım. Bütün bu görüşmeler haziran ayı içerisinde oldu. Bir iyi yıkıyor bir kötü yıkıyordu. Ha düzeldi ha düzelecek derken daha beter oldu.

Bende verdikleri 1 senelik garantiye dayanarak dün tekrar aradım bugün servis gönderdiler. Bu seferde tuz motorunda sorun olduğunu söylediler ve 400 TL daha istediler. Kabul etmedim. 50 TL servis ücreti istediler. Vermek istemedim. Vermez isem icra yoluyla alacaklarını söylediler. 50 TL'yi verdim. Şimdi burada sorun para değil. Bu makineyi ilk aldığınızda tuz bölümünde hata olduğunu anlamadınız mı? Yoksa bilerek kendiniz mi bozdunuz? Tuz bölümünde hata olsa bana uyarı vermez miydi? Madem öyle ilk aldığınızda daha fazla para talep etseydiniz de beni böyle oyuna getirmeseydiniz. Yani bir makine niye temiz yıkamaz bunun bütün nedenlerini araştırmış olmanız lazım, makinenin bütün parçalarına bakmış olmanız lazımdı değil mi? Tabii ki baktınız.

Tuz kısmında hata vardı ama söylemediniz bir daha servis çağıralım diye. Ya da siz bozdunuz bunun başka bir açıklaması yok. Ben durup dururken tuz motoruna ne yapmış olabilirim? Ya da bu zamana kadar sağlam motor durdu durdu da 3-5 ayda mi bozuldu. Ne hikmetse servise gidip geldikten sonra bozuldu değil mi? Bu yaptığınız hareket hiç hoş olmadı. Bir daha asla bu servisle isim olmaz. Aldığınız paraları da helal etmiyorum. İnsanları saf yerine koymayı bırakın artık. Bütün çevreme anlatacağım her yere yazacağım. Kötü bir servis. Sırf para için sağlam ürününüzü bozuyorlar.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Asım 2 ay önce  

    Firma hakkında Tüketici Hakem Heyetine başvuru yapacağım. Birlikte daha iyi sonuç alabiliriz. Bana [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler