Rüzgar Teknik Servis Isıtma Ve Soğutma Sistemleri

Özlem Özlem3 ay önce

Bulaşık makinemin çalışmasında bir sorun vardı. Çalışırken duruyor ya da hiç çalışmıyordu. Ayrıca su akıtıyordu internetten Arçelik yetkili servisi yazdım bu firmanın telefonunu aramışım servis geldi kuşkulandım gelenlere siz yetkili servismişsiniz diye 2 kere sordum. Evet abla deyip makinenin kartı bozulmuş dediler 900 TL alıp makineyide alıp gittiler ama onlar gittikten sonra ben onların yetkili servis olmadığını anladım eşyalarım sigortalı olduğu için çok takılmadım (ama yanıltıldığımı anladım). 3 gün sonra makine geldi yanımda deneyip gittiler akşam makineyi çalıştırdım hem aynı şekilde çalışmasında sıkıntı vardı hem de lavabonun altıdan ve makineden her yerden sular akıyordu. Cumartesi olduğu için hiç kimseye ulaşamadım.

3 saat mutfağı yağlı suları temizledim daha yeni mutfak dolaplarım, halım hepsi mahvoldu. Lavabonun altında su arıtma cihazımın üzerinden sular aktı. Pazartesi Arçelik yetkili servisi geldi çok fahiş bir ücret alınmış ayrıca değiştirdik dedikleri parçanın değişmediğini motor değişse bu ücret olmaz dediler. Aradım lütfen paramı iade edin makine yapılmamış dedim ama para iadesi yapamayacaklarını tekrar makineyi alıp götüreceklerini söylediler. Mecbur geldiler makineyi tekrar götürdüler 3 gün sonra getirdiler (geldiğine şükür) şu an çalışıyor ama inanın parayı geçtim bu bir haftada çektiğim çileyi anlatamam kendi ellerimle arayıp bulduğuma mı yanayım yanıltıldığıma mı? Şikayet edebileceğim her yere şikayetlerimi edeceğim.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Asım 2 ay önce  

    Firma hakkında Tüketici Hakem Heyetine başvuru yapacağım. Birlikte daha iyi sonuç alabiliriz. Bana [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler