RunexFx ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Black sonuçtan hiç memnun değil

Runexfx İnsanları Yanıtlıyor

1.687
Black
Black 24 Aralık 2022 20:27
Runexfx İnsanları Yanıtlıyor
Runexfx İnsanları Yanıtlıyor

150 USD giriş yaptıktan sonra sözde yatırım uzmanı l** g**'dan arandım ufak ufak işlem yapmaya başladık. Ondan sonra abi bu bakiye az buna takviye yapalım bugün veriler gelecek takviye yapalım dedi kazanalım dedi 500 USD yatırdım. Hop bir gecede hesap sıfır ters işlemler vermiş. Ondan sonra abi zararı kapatalım dedi bugün şükran günü dedi kaybettiğimiz alalım dedi. Bir şekil de yine ikna oldum zararı kapatacağız dediler. 500 USD daha yatırdık. Aynı gece hesap stop. Hesap eksi. Yine aradı abi veriler ters geldi dedi. Abi bu kez son dedi bir 500 USD yatırırsak toplarız dedi. TV haberlerde görürüz ya dolandırılanları diye. Tekrar tekrar para yatırıyorlar iste şimdi ben onları yaşıyordum. Büyülenmiş gibiydim. Tekrar 500 USD yatırdım. Fed öncesi kapatacağız. Dedi abi bu sefer.

Yine hüsran toplamda 1700 USD yaklaşık param gitti. En son şaka gibi ama gerçek 1350 USD istedi. Bu sefer yatırmadım tabi ki de. Sizleri uyarıyorum arkadaşlar ben başka kurumlarda da çalıştım kazandım ama çalışacağınız yer bu aracı kurum değil kesinlikle değil. Buraya yatıracağınız parayı şans oyunlarına yatırın emin olun daha fazla şansınız olacak. Yani şu an bir koyunum olsa onları çoban diye başına koymam. Onu bile kaybedip gelirler.

Girmiş olanlar da bence hemen paralarını çeksinler o paraları sıfırlamadan. Merdivenaltı aracı kurumlardan her zaman uzak durmak lazım.

Gelişme
Gelişme

31 Aralık 2022 19:37

Hiçbir gelişme olmadı. Runex fx direk cebinizdeki para yı almaya niyetli açılmış bir kurum. Runex fx bir aracı kurum değil kesinlikle tekrar tekrar söylüyorum arandığınızda kesinlikle telefonu direk yüzlerine kapatın. Boşuna zaman kaybı yaşatacaklar. İnsanlar hepsi öğrensin diye onlarla ilgili her hafta bir şikayet yayınlacağım bir arkadaşı kurtarsam benim için mutluluktur. 

Benzer Şikayetler

profile
3.550
05 Ocak

RunexFx Hesabımı Sıfırladılar Sonrada Silip Engellediler!

3 ay önce runexfx'ten f*** bey bana ulaşıp beni runexfx'e yatırım yapmaya ikna etti günlerce aradı sonunda 500 dolarla başladım ve hiç forex bilgim olmadığı içinde bir müddet hesabı yöneteceklerini söyleyip hesap yönetimi yapmaya da ikna edildim ve hesabımı l*** A***diye bir yatırım uzmanına teslim ...

RunexFx Hesabımı Sıfırladılar Sonrada Silip Engellediler!
RunexFx Hesabımı Sıfırladılar Sonrada Silip Engellediler!
RunexFx Hesabımı Sıfırladılar Sonrada Silip Engellediler!
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum
profile
773
02 Ocak

Runexfx Parama El Koydu!

Runex diye bir şirket l** g** isimli şahıs, hesabım kapandı kendi kendine ve tüm param içeride kaldı. Güya beni birisi arayıp hesabı açacaktı, fx şirketi paraya el koymak için kurtulmuş belli ki, parama el koydular. Bu şirket kapatılmalı sorumlular cezalandırılmalı!

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Black
Black
 

Okuyan arkadaşlar destek ve yorum atarsanız sevinirim. Gireceğiniz kurum burası kesinlikle değil. İnternetten araştırdığımda dolındırıcı kurumlar arasında ilk 3

Gökhan
Gökhan
 

Ulasirmisin kardeşim bana