14 Temmuz 2015

Rubenis Klima Split Klima Bakım Ücreti.

Aslında markasını hiç duymadığım ama Koçtaş tarafından satılınca güvendiğim bu klimadan evime 2 adet (12' lik ve 24 'lük) 4 yıl önce aldım. Klima olarak sorun çıkarmadı ama servislerinden ve firmasından şikayetçiyim.

Daha ilk montaj aşamasında montaj ücretsiz olmasına rağmen gelen elemanlar yok 5 metre fazla elektrik kablosu çektik falan diye benden 50 TL ek ücret aldılar. şimdi de yıllık bakım yaptırmak için servise başvurduğumda 85 TL ücret talep ediyorlar.

Şuanda İzmir'de en iyi firma bile 50-60 TL ücret alıyor. Firma merkezine telefon ettiğimde karşıma çıkan zat ise bana İstanbul'da ve Bodrum'da 100 TL alıyorlar, iyi fiyat vermiş diye dalga geçiyor.

Levent 5.151 Okunma

Cevaplar

  • Levent30 Temmuz 2015

    Sorunumun genel anlamda çözüldüğü söylenemez. Bir tek konu ile firmamın ilgilenip lütfen şahsımı telefonla aramaları güzeldi. Ama verilen cevaplar lay lay lom olup, hiçbir tatminkarlığı yoktu. Hatta bakım ücretlerinin cihazın kapasitesine göre değiştiği yönündeki bilgi tamamen uydurma. Çünkü diğer firmalarda bakım ücreti tek fiyat; değişmiyor.

  • Rubenis Klima Temsilcisi30 Temmuz 2015

    Değerli Tüketicimizin şikayetine istinaden kendileri ile görüşüldü. Belirttiği elektrik kablosu montaj işlemlerine dahil olmadığından dolayı ücret talep edildiği kendilerine açıklanmıştır. Bakım ücretleri her firmaya göre değişiklik göstermektedir. Firma olarak bakım ücretlerimiz cihaz kapasitesine göre değişmektedir. Tüketicimiz Cihazlar düzenli çalıştığından dolayı bakım yaptırmaya gerek olmadığını belirtmiştir. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön