Toplam çözüm sayısı
..
RS Servis ile ilgili

Şikayetin Durumu

 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

İzzet'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

RS Servis Yenibosna Şubesi Çözümsüzlük, İlgisizlik Ve Mağduriyeti

2293görüntüleme
İzzet
İzzet 02 Temmuz 15:27
Çözüldü Çözüldü
İzzet'in Teşekkür Mesajı
“Yenibosna Şube Yetkilisi Mustafa Bey'in benimle iletişime geçmesi sonunca problemlerim büyük ölçüde çözüldü. Bu bayiinin Mustafa Bey gibi, Mütevazi, çözümcül, pozitif yaklaşımlı bir yöneticisi var iken, müşteri ilişkileri temsilcilerinin bu kadar çözümsüzlük yaratan ve zaman kaybettiren kişiler olması araştırılmalı. Anlayışı ve yardımlarından ötürü Mustafa Bey'e teşekkür ederim. Ayrıca firmanın üretim bölümündeki arkadaşlar gayet kibar ve iyiler. Bunlardan tanışmış olduğum, Kaporta ve boya ustası Demir Usta (isim umarım yanlış değildir.) ve güvenlik görevlisi İrfan Bey'e de teşekkür ederim. Müşteri temsilcilerinin göstermediği ilgi, alaka ve saygıyı kendilerinden gördüm.”

Merhaba, Aracım ile alakalı mini onarım ve pasta cila ve boya koruma işlemi için 21.06.21 tarihinde Yenibosna şubenize giderek 30.06.21 tarihine randevu aldım. Pasta cila ve boya koruma lemi dahil aracımın 3.07.21 tarihinde teslim edileceği söylendi. 30.06.21 tarihinde aracımı teslim etmeye gittiğimde, Pasta cila ve boya koruma işlemini personelin işten ayrılmasından dolayı gerçekleştirilemeyeceği söylendi. Anlayışla karşıladım ve buna istinaden 02.07.21 tarihinde aracımı almak istediğimi söyledim. Ve bu tarihe yetiştirileceği söylendi. Bugün ise tarafıma hiçbir bilgilendirme sağlanmamasına karşım durum bilgisi için ben aradım. Bana yine personel ile alakalı bir problem olduğunu ve aracımı pazartesi alabileceğim söylendi. Bu durum kabul edilemez çünkü tüm plan ve programımı, görüşmelerimi bu tarihi baz alarak ayarladım. Dolayısı ile söz verilen terminde aracımı alamıyor almak beni ciddi şekilde mağdur etmektedir. Ayrıca bu gibi aksaklıkların müşteri tarafına önceden bildirilmesi ve ona göre tekrar bir yeni değerlendirme yapılabilmesi için müşteri fikri alınmalıdır. Bu şekilde bir yaklaşım ve tutumdan dolayı kurumsal bir kimlik benimsemiş ve Türkiye'nin çeşitli yerlerinde servis ağı olan bir firma için hiç doğru bir tutum değildir. Dolayısı ile RS Servis ile çalışmaktan dolayı büyük pişmanlığımı ve gerekli yerlere referanslarımı aktarmayı düşünmekteyim. Ayrıca hal böyle iken mağduriyetimi gidermek amaçlı ikame araç temini vb... Herhangi hiçbir girişimde de bulunulmamıştır. Lütfen ilgili yerlere konuyu iletip, aracımın işlemleri tamamlanarak mümkünse bugün mesai sonuna kadar aracımın teslim edilmesini rica ediyorum.

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Gelişme
Gelişme

02 Temmuz 22:19
Ek
Ek
Ek
+6

Merhaba,

Aracımı teslim aldım fakat beynimden vurulmuşa döndüm. Böyle bir rezalet bir durum ve çalışma anlayışı ile ömrüm boyunca karşılaşmadım.

Konu ile alakalı olarak ilgili görselleri ekte paylaşıyorum.

Durum aracımı Covid-19 gibi bulaşıcı bir salgın ile mücadele ettiğimiz bir dönemde olmamıza rağmen ekteki resimlerde görüleceği üzere pis ve herhangi bir temizlik işlemi yapılmamış bir şekilde aldım. 2. Durum tutanakta bulunmasına rağmen aracımdaki sigara yanığı giderilmemiş. Ayrıca araç teslim tutanağında ise bu durumun giderildiğine dair eklemesi yapılmış. Onarılmamış hali ile ekte resmi paylaşıyorum.

3. Durum araç teslim tutanaklarında sigara yanığı yazılmış olmasına rağmen taahhüt edilip yapılmayan bir işlem olduğunu kendim belirtip yazmak zorunda kaldım.

Bahsettiğim tüm konularla alakalı görseller ekte mevcuttur.

Mağduriyet yaşadığım yetmezmiş gibi bir de bu durumlarla karşılaşmak beni çok hayli üzmüş ve hakkım, zamanım alıkonulmuş durumdadır.

Derhal konu ile alakalı aksiyonların alınmasını, gereklerinin eksiksiz yerine getirilmesini ve mağduriyetimin karşılanmasını talep ediyorum.

Konu ile alakalı acil olarak yetkilileriniz ulaşmaz ise hakkımı daha yüksek mercilerde arayacağımı bilmenizi isterim.

RS Servis Logo
RS Servis02 Temmuz 15:27

Değerli Müşterimiz; Konuya ilişkin, inceleme işlemi derhal başlatılmış olup, RS Servis Müşteri İlişkileri Sorumlusu en kısa süre içerisinde, sizin ile iletişime geçecektir. Saygılarımızla RS Servis Genel Merkez 0850 777 40 77

İzzet
İzzet02 Temmuz 16:04

Merhaba, Çözüm için daha ne kadar beklememiz gerekmekte? Aradınız kontrol edip dönüş yapacağız dediniz, bir geri dönüş olmadı henüz.

İzzet
İzzet02 Temmuz 16:52

Anladığım kadarı ile müşteri ilişkileri biriminizde de ciddi bir çözümsüzlük problemi var. Tüm plan programım mahvoldu. Çok acil geri bildirim yapar mısınız?

İzzet
İzzet02 Temmuz 22:20
RS Servis Yenibosna Şubesi Çözümsüzlük, İlgisizlik Ve Mağduriyeti
RS Servis Yenibosna Şubesi Çözümsüzlük, İlgisizlik Ve Mağduriyeti
RS Servis Yenibosna Şubesi Çözümsüzlük, İlgisizlik Ve Mağduriyeti
+3

Merhaba, Aracımı teslim aldım fakat beynimden vurulmuşa döndüm. Böyle bir rezalet bir durum ve çalışma anlayışı ile ömrüm boyunca karşılaşmadım. Konu ile alakalı olarak ilgili görselleri ekte paylaşıyorum. Durum aracımı Covid-19 gibi bulaşıcı bir salgın ile mücadele ettiğimiz bir dönemde olmamıza rağmen ekteki resimlerde görüleceği üzere pis ve herhangi bir temizlik işlemi yapılmamış bir şekilde aldım. 2. Durum tutanakta bulunmasına rağmen aracımdaki sigara yanığı giderilmemiş. Ayrıca araç teslim tutanağında ise bu durumun giderildiğine dair eklemesi yapılmış. Onarılmamış hali ile ekte resmi paylaşıyorum. 3. Durum araç teslim tutanaklarında sigara yanığı yazılmış olmasına rağmen taahhüt edilip yapılmayan bir işlem olduğunu kendim belirtip yazmak zorunda kaldım. Bahsettiğim tüm konularla alakalı görseller ekte mevcuttur. Mağduriyet yaşadığım yetmezmiş gibi bir de bu durumlarla karşılaşmak beni çok hayli üzmüş ve hakkım, zamanım alıkonulmuş durumdadır. Derhal konu ile alakalı aksiyonların alınmasını, gereklerinin eksiksiz yerine getirilmesini ve mağduriyetimin karşılanmasını talep ediyorum. Konu ile alakalı acil olarak yetkilileriniz ulaşmaz ise hakkımı daha yüksek mercilerde arayacağımı bilmenizi isterim.

İzzet
İzzet05 Temmuz 12:35

Yenibosna Şube Yetkilisi Mustafa Bey'in benimle iletişime geçmesi sonunca problemlerim büyük ölçüde çözüldü. Bu bayiinin Mustafa Bey gibi, Mütevazi, çözümcül, pozitif yaklaşımlı bir yöneticisi var iken, müşteri ilişkileri temsilcilerinin bu kadar çözümsüzlük yaratan ve zaman kaybettiren kişiler olması araştırılmalı. Anlayışı ve yardımlarından ötürü Mustafa Bey'e teşekkür ederim. Ayrıca firmanın üretim bölümündeki arkadaşlar gayet kibar ve iyiler. Bunlardan tanışmış olduğum, Kaporta ve boya ustası Demir Usta (isim umarım yanlış değildir.) ve güvenlik görevlisi İfran Bey'e de teşekkür ederim. Müşteri temsilcilerinin göstermediği ilgi, alaka ve saygıyı kendilerinden gördüm.

İzzet
İzzet05 Temmuz 12:42

Yenibosna Şube Yetkilisi Mustafa Bey'in benimle iletişime geçmesi sonunca problemlerim büyük ölçüde çözüldü. Bu bayiinin Mustafa Bey gibi, Mütevazi, çözümcül, pozitif yaklaşımlı bir yöneticisi var iken, müşteri ilişkileri temsilcilerinin bu kadar çözümsüzlük yaratan ve zaman kaybettiren kişiler olması araştırılmalı. Anlayışı ve yardımlarından ötürü Mustafa Bey'e teşekkür ederim. Ayrıca firmanın üretim bölümündeki arkadaşlar gayet kibar ve iyiler. Bunlardan tanışmış olduğum, Kaporta ve boya ustası Demir Usta (isim umarım yanlış değildir.) ve güvenlik görevlisi İrfan Bey'e de teşekkür ederim. Müşteri temsilcilerinin göstermediği ilgi, alaka ve saygıyı kendilerinden gördüm.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler

profile
 • 0görüntüleme
 • 23 Temmuz 19:34

Yaklaşık 2 ay önce RS Servis Maltepe şubesine mini onarım için aracımı bıraktım. Detaylı temizlik ve seramik kaplamada kampanyada olduğunu yararlanmak ister misiniz diye sordular. Kabul ettim, aracı 4 gün sonra teslim edeceklerini söylediler. 4 gün sonra ustaları Covid olduğunu sürekli ileri tarih v...

profile
 • 0görüntüleme
 • 02 Temmuz 16:22

Aracımı 21.06.2021 tarihinde RS Servis Maltepe ye bıraktım 2 kapı 1 marşpiyel boyanıp ayna değişecek aracı teslim ederken 1 hafta gibi bir sürede biter dediler fakat 28.06.2021 tarihinde gittiğimde hala aracın kaporta işleminin bittiğini astar atılıp boya aşamasına geçeceğini belirttiler. 02.07.2021...

profile
 • 0görüntüleme
 • 08 Mayıs 09:53

5 Ocak 2021'de aracımı kaza tutanaklı bir onarım ve sigortam kapsamındaki "mini onarım" yapılması için RS Servis Yenibosna şubesine teslim ettim. Sürecin sonunda aracı teslim almaya gittiğimde aracımın çeşitli yerlerinde daha önce olmayan bir çok çizik olduğunu fark ettim, durumu hemen ilgili kişiye...

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 0görüntüleme
 • 24 Nisan 13:16

RS Servis Zamanında Teslim Edilemeyen ve Müşteri Memnuniyeti Sağlanamayan İşler, 20.04.2021 sabahında aracımı mini onarım için, RS Servis Yenibosna'ya bıraktım. Çamurlukta küçük bir alana sadece lokal boya yapılacak. 23.04.2021 tarihinde teslim alabileceğimizi eğer sokağa çıkma yasağı olursa da 22...

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 0görüntüleme
 • 16 Nisan 13:14

Maltepe RS Servis'e aracımı mini onarım için 08/04/2021 Perşembe günü teslim ettim. En geç 14/04/2021 Çarşamba günü teslim edeceklerini söylediler. Ancak aracımı 16/04/2021 Cuma günü öğlen alabildim. Aracımı aldığımda: -Detaylı iç temizlik istemiştim ancak ön göğüs toz içerisindeydi. -Tavan temizliğ...

 • profile
1 Destekçi
2 Yorum
profile
 • 0görüntüleme
 • 12 Aralık 2020 15:21

Aracımın arka tamponundaki çizik için gittiğimde 1 ay sonraya randevu verdiler. 08.12.2020 saat 09'da aracımı teslim ettim. 11.12.2020 saat 17.30'da aracımı teslim edeceklerini söylediler. Bir tampon boyamak bu kadar uzun sürer mi?10.12.2020 tarihinde aradılar aracımı 15.12.2020 tarihinde saat 17.30...

profile
 • 0görüntüleme
 • 18 Kasım 2020 14:35

Aracımı mini onarım için servise götürdüm. 2 ay sonraya gün verdiler. Pazartesi götürüp teslim ettim. Çarşamba öğleden sonra alın dendi. Salı arayıp bilgi almak istedim. 35 -40 dakika telefonun ucunda bekledim açan olmadı. Bugün gitmeden arayayım dedim, bugün teslim edemiyoruz yarın yine arayın dedi...

profile
 • 0görüntüleme
 • 11 Kasım 2020 15:50

Merhabalar; 28.10.2020 tarihinde aracımda mini onarım yapılması talebiyle Bursa Nilüfer şubesine gittim. 09.11.2020 saat 10.00 'a randevu verildi. Randevu alırken aracımın aynı gün içerisinde teslim alınıp alınmayacağını sordum ve teslim edileceği söylendi. (15.02.2019 tarihinde de mini onarımdan ta...

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 0görüntüleme
 • 10 Kasım 2020 21:37

Audi A3 marka aracımı geçen salı (3.11.20) tarihinde RS Maltepe şubesine bıraktım 3 yeri mini onarımdan yapıldı bugün arabam temizlenmeden pis pis verildi ve şubede Corona vakaları yaşanmış buna rağmen hijyenik hiçbir şey yapılmamıştı. Araç yapılırken yapıştırılan bantlar çıkarılmamıştı bile 2 günl...

 • profile
 • profile
2 Destekçi
profile
 • 0görüntüleme
 • 21 Ekim 2020 12:19

19.10.2020 tarihinde Bursa RS servisine 16 b. 33 plakalı Volkswagen Passat aracımı sağ arka çamurluktaki sürtme nedeniyle mini onarım hizmeti almak için müracaat ettim. Servis danışmanı p. S. Aracı kontrol ederek hizmetin bir kısmı ücretli olarak 21.10.2020 tarihinde sabah aracı getirmemi isteyerek ...