05 Temmuz
#12220420

RS Servis Ray Sigorta'da Mini Onarım Kandırmacası

Ray Sigorta'dan sigorta yaptırdığımda mini onarım hediyesi verdiler. Sakarya Tamış Otomotiv bakım onarım servisine gidip küçük çizikleri boyatmak istediğimi söyledim eleman fotoğraf çekti onay için size döneceğiz dedi. 10 gün oldu dönen olmadı. Ben aradım dönüş yapacağım dedi. Yine arayan olmadı. İnsanı oyalayıp saf yerine koyuyorlar. Unutur da işi yapmayız diye bakılıyor herhalde. Bir firma müşterisini neden aramaz ki. Hediye diye mi ilgilenmiyorsunuz anlamadım. O zaman hediye vermeyin.

Burak Burak 1.628 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Burak14 Temmuz

    Gulden hanıma ilgilendiği için teşekkürler. Yardımcı oldu. Ama firmadan an memnun değilim. Bir dahaki sigortamı rsden yapmayı düşünmüyorum. Hediye diye verilen boyasız göçük düzeltme ve küçük boya onarımları işlevsel değil müşteri çekmek için konulmuş ama uğraşmadan isleri yaptıramıyorsunuz. Bu firmaya yakışmadı.

  • RS Servis Temsilcisi05 Temmuz

    Değerli Müşterimiz; Konuya ilişkin, inceleme işlemi derhal başlatılmış olup, RS Servis Müşteri İlişkileri Sorumlusu en kısa süre içerisinde, sizin ile iletişime geçecektir. Saygılarımızla RS Servis Genel Merkez 0850 777 40 77

Ziyaretçi Yorumları