01 Kasım 2016 #6829416

RS Servis Maltepe'nin Tamir Süresi

15 Ekim'de arka tamponun sağ tarafında hasar olan aracımı RS Maltepe Servisi'ne götürdüm. Buraya götürmeden önce Renault'nun kendi servisine götürdüğümde oradaki yetkili en geç 1 haftada onarılıp teslim edilebilecek bir hasar olduğunu ancak Generali ile anlaşmaları olmadığı için Maltepe'deki RS Servisi'ne götürmemi tavsiye etti. Bir hafta içinde teslim edilmeyince 24 Ekim'de RS Maltepe Servisi'ni aradım ve yedek parçaların geldiğini o hafta içinde teslim edilebileceğini söylediler. Cuma günü 28 Ekim'de aradığımda servis bölümünde çalışan iki çalışanlarının da hasta olduğunu ve araca bakabilecek kimsenin olmadığını ima ettiler.


3. haftaya girdiğimiz bugün tekrar aradım, aracın tamponunun içinde de parçalar olduğundan tamir süresinin daha da uzayabileceğini ve tam net bir tarih veremediklerini söylediler. Mağduriyetimi bir an önce giderip net bir teslim tarihi vermelerini istiyorum.

Gökhan 4.410 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan08 Kasım 2016

    3 hafta sonunda genel müdürlükten Gülden Hanım'ın da yardımıyla aracımı teslim alabildim.

  • RS Servis Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz; Konuya istinaden inceleme işlemi derhal başlatılmış olup, RS Servis Müşteri İlişkileri Sorumlusu en kısa süre içerisinde sizin ile iletişime geçecektir. Saygılarımızla RS Servis Genel Merkez 0.212 652 10 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön