09 Ağustos
#12414356

RS Servis Mağdur Etti

Aracımın (07aca***) arka plastik tamponu park ederken, hafif duvara vurma sebebi ile çatladı. 2 ay önce Axa Sigorta'nın anlaşmalı olduğu Antalya-RS Servis'ine gittim. Bu ‘Mini Onarımın’ Tramer kaydında görünüp görünmeyeceğini sordum. Tarafıma ‘kesinlikle görünmeyeceğini’ söyledi, kadın görevli.
Fakat tramerde 172 TL’lik hasar kaydı çıkıyor. Halkı yanlış bilgilendirmeden dolayı bu bir aldatma durumudur. Defelarca/ ısrarla tramerde gözükecekse, kendi cebimden yaptırabileceğimi söyledim ama karşı taraftaki kadında aynı ısrarla ‘asla görünmeyeceğini, içimin rahat olmasını’ söyledi.


Bugün tekrar kasko sigortamı yaptırmak isteyince, sigortacım söyledi ve bu duruma çok sinirlendim. Ben bir vatandaş olarak acilen Axa Sigorta ile Antalya-RS Servis'in bu mağduriyetimi gidermesini istiyorum. Ben aracımı satmak isteyince tramerde bu kayıt var ve benim aracımın değerinin düşürülmesini istemiyorum. Bu bir aldatmadır ve bu bir mağduriyettir.

Hasan Hasan 3.595 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hasan'ın Teşekkür Mesajı20 Ağustos

    Pelda hanımın īlgīlerīnden dolayı teşekkür ederīm

  • RS Servis Temsilcisi09 Ağustos

    Değerli Müşterimiz; Konuya ilişkin, inceleme işlemi derhal başlatılmış olup, RS Servis Müşteri İlişkileri Sorumlusu en kısa süre içerisinde, sizin ile iletişime geçecektir. Saygılarımızla RS Servis Genel Merkez 0850 777 40 77

Ziyaretçi Yorumları