RS Servis Hasarı Doğru Düzgün Gidermediler Üstüne Zarar Verdiler

Elif Elif05 Ağustos 15:20

Arabamın, küçük bir kazan dolayı çamurluğu ezildi. Onu düzelttireyim diye RS oto servise gittim. Aracım bana hasarı tam olarak giderilmeden geri verildi, tampon tam oturtulmamış, tebeşir gibi bir şeyle işaretledikleri yerler bile temizlenmemiş pis bir şekilde. Üstüne üstlük aracımın tavan döşemesinde hiçbir sorun yokken bana teslim edilirken çarşaf gibi sarkmıştı. Kaput üstüne sıçramış beyaz renk boyalar vardı ( benim aracım füme). 

Zaten çamurluk boyası üzerinde de uzun bir çizgi mevcut, nasıl boyamışlarsa artık... Duruma itiraz ettiğimde bir iki gün inde arayacaklarını problemleri çözeceklerini söylediler ama arayan da olmadı. Bursa'da hastam vardı, ağır bir ameliyat geçirdi ve araç bizim için çok önemliydi, o yüzden arabamı servisten o halde almak zorunda kaldım şimdi il dışına ikametgahıma döneceğim arabam kötü halde. Gerçekten çok üzüldüm, keşke hiç dokundurmasaydım arabama. Bir daha RS servisin yanından bile geçmem.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

RS Servis Logo RS Servis 05 Ağustos 16:18

Değerli Müşterimiz; Konuya ilişkin, inceleme işlemi derhal başlatılmış olup, RS Servis Müşteri İlişkileri Sorumlusu en kısa süre içerisinde, sizin ile iletişime geçecektir. Saygılarımızla RS Servis Genel Merkez 0850 777 40 77

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler