Rs Servis Ekstra Ücret Talep Ediyor

Fatih Fatih08 Mart 20:16

Tampon onarımı için başvurdum, normalde tamponları boyasız olarak onarım yapıyorlar, tamponumda hafif bir sıyrık vardı, fakat tırnak kopması mevcuttu, boya dahil 150 TL'ye yapabileceklerini söylediler ve hemen yarına teslim edeceklerini belirttiler, boya istemediğimi mini onarım kapsamında bu in yapılmasını istediğimi belirttim, 15 gün sonrasına gün verdiler, 15 gün sonra aracım bırakmaya gittim tamponun yapılamayacağına onarımın mümkün olmadığını söylediler.

15 gün öncesinde boya dahil ve sadece 2 gün içinde ücret karşılığı yapabildikleri tamponu, 15 gün sonra neden onaramadıklarını sorduğumda teknik olarak onarımı mümkün değil diyerek geri çevirdiler, fakat 150 TL verdiğimde yapabileceklerini belirtiler, başka bir şey söylemeye gerek yok. 

üstelik poliçemde tamponla ilgili her türlü kopma yırtılma gibi onarımların yapılabileceği yazıyor. Fakat RS Servis sigorta şirketinden aldığı para yeterli gelmiyor ki onarımı teknik olarak mümkün değil diyerek geri çeviriyor.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
    Ali

Cevaplar

profile-icon Fatih 09 Mart 17:32

İncelemeye gerek yok çünkü daha önce genel merkez dahil görüştüm bir şey değişmedi. Açıkça söylendi zaten sigorta ödeme rakamları çok düşük yapamayız diye. Aracımı sattım çoktan. Sadece bilinsin diye yazıyorum. Aracın kaydı var sizde oradan geçmiş olarak bakabilirsiniz. Benim asıl şikayetçi olduğum konu madem yapmayacaksınız niye randevu verip aracı teslim alıyorsunuz? İki kere git gel 120 km yol yaptım.

RS Servis Logo RS Servis 09 Mart 09:16

Değerli Müşterimiz; Konuya ilişkin, inceleme işlemi derhal başlatılmış olup, RS Servis Müşteri İlişkileri Sorumlusu en kısa süre içerisinde, sizin ile iletişime geçecektir. Saygılarımızla RS Servis Genel Merkez 0850 777 40 77

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler