06 Mart
#11679490

RS Servis Çözümsüzlüğü!

02/03/2019 tarihinde aracımı Maltepe şubenize teslim ettim bagaj kapağında mini onarım yapılacaktı 15-20 cm boya 40 cm kadar da vernik atılacak denildi ve aracı servise bıraktım. Aracı teslim aldım 40cmden fazla boya ve bütün bagaj kapağında vernik var yetmezmiş gibi tadilatla hiç alakası olmayan arka tamponda renk solması belli bölgelerde var. İşlem yapılırken oraya da geçmiş ve tampon renginde değişiklik var. Durumu anlatıp ve servis sorumlusu E*** tavırları bağırma çağırması ile nereye gidersen git şikayetini et dedi, bu size şikayetim sonrada hukuki olarak süreci başlatacağım aracım sıfır 1 aylık araç midemi bulandırdı artık çözümünüz varsa bekliyorum.

Ferhat Ferhat 2.836 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ferhat'ın Teşekkür Mesajı20 Mart

    Gülden hanıma teşekkür ederiz

  • Ferhat19 Mart

    Genel müdürlük yetkilisi Gülden hanıma teşekkürler ilgi ve alakası için ama asla Maltepe servise gitmem bir daha, arabamı rezil ettiler. Kötü bir müdürü var.

  • RS Servis Temsilcisi07 Mart

    Değerli Müşterimiz; Konuya ilişkin, inceleme işlemi derhal başlatılmış olup, RS Servis Müşteri İlişkileri Sorumlusu en kısa süre içerisinde, sizin ile iletişime geçecektir. Saygılarımızla RS Servis Genel Merkez 0850 777 40 77

Ziyaretçi Yorumları