05 Ekim
#12733505

RS Servis Bu Kadar Amatör Olunmaz

Groupama sigortalı olarak sol arka çamurlukta oluşan avuç içi kadar hasarın mini onarım kapsamında giderilmesi için gitmiş olduğum Bursa RS Servis'ten hayal kırıklığı ile ayrıldım. Arabateslim alma sürecindeki ilgisizliğe (Kontrol etmeden teslim almak istemediğimi söyleyince "Aracınız yolun karşısında gidip kontrol edebilirsiniz... " ifadesiyle aracımın kapısını bile açamadan tek başıma kontrol etmek zorunda kalmam.) mı yanayım yoksa arabamın içinin zımpara tozuyla kaplanmasına mı?


Bunlar yetmiyormuş gibi bir boyama işleminde karşılaşılabilecek birçok hatayı bir araya getirebilmişler. Boyanan avuç içi kadar alanda maskeleme izi/hatası, boyada portakal kabuğu efekti, boyanan bölgede kontaminasyon izleri ve lastiğin üzerine kadar ulaşan over sprey (tozlama) efektini bir arada olması gerçekten şaşırtıcı. Kapının önünden geçen herhangi bir adama boyatılsa bu parça bu kadar hatalı olabilirdi yani.

Ozan Ozan 3.480 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • RS Servis Temsilcisi07 Ekim

    Değerli Müşterimiz; Konuya ilişkin, inceleme işlemi derhal başlatılmış olup, RS Servis Müşteri İlişkileri Sorumlusu en kısa süre içerisinde, sizin ile iletişime geçecektir. Saygılarımızla RS Servis Genel Merkez 0850 777 40 77

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler