09 Kasım
#12932139

RS Servis Bir Daha Asla

Maltepe RS Servise mini onarımdan sigara yanıkları için gittim bana 2 sigara yanığı ve sol ön kapıda parça düzeltme ve boyama işlemi için ücretsiz işlem için 1,5 ay sonraya randevu verdiler. Ben işlerimi güçlerimi o güne ayarlayıp gittiğimde firmanın taşınmış olduğunu gördüm. Bana hiç kimse haber vermedi hiç kimse mesaj atmadı. Orada birilerini görüp taşındıklarını daha sonraya randevu vereceklerini söylediler başka bir günü randevu verdiler. İlgisizlik burada başlıyor.


Aracımı yeni taşındıkları yere götürdüm sol ön kapı komple arka tampon 2 sigara yanığı mini onarım artı 500 TL para verdim ne kadar doğru bilmiyorum. Neyse çarşamba verdim arabayı haftaya çarşamba alacağım. Çarşamba aradılar aracın işi bitmedi perşembe verelim dediler bende garanti olsun cuma sabahı alayım dedim tamam dediler. Cuma öğlen gittim araç tamam teslim almaya geldim şaka gibi ya aracın içinde sigara yanıkları duruyor. Kızdım bu ne dedim 10 gündür araba burada ne yapıyor. Gelen yok ilgilenen yok yani en önemlisi muhatap yok sonra biri geldi hiç yüzümü bile bakmadı kızma abi 10 dakika işi var dedi. 10 dakikada yaptılar ama resim koydum bu mu sizin yaptığınız iş bu 10 dakikada yapılan iş den ne beklenir ki. Sigara yanığı olmuş halini koydum bakın bu şekilde oluyormuş. Dedim ki emim misiniz bu şekil mi oluyor evet böyle dediler. Sol ön kapı boyamışlar kapının alt tarafında plastik aksamı çıkarmışlar takmamışlar bence de takılmayacak uğraştım takamadım onlarda o yüzden bırakmış onunda resimlerini koydum. 500 TL'de para verdim. İlgisiz alakasız birileri yani mini kasko diye bir şey yapmışsınız fakat bize bedavacı muamelesi yapıyorsunuz. Generali de bu maili atacağım ben onları tanırım gerekirse Generali den de bir daha kasko yapmam. Aracımı da RS Servis denilen yere bir daha götürmem.

Eyüp Eyüp 916 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • RS Servis Temsilcisi09 Kasım

    Değerli Müşterimiz; Konuya ilişkin, inceleme işlemi derhal başlatılmış olup, RS Servis Müşteri İlişkileri Sorumlusu en kısa süre içerisinde, sizin ile iletişime geçecektir. Saygılarımızla RS Servis Genel Merkez 0850 777 40 77

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler