Nevşehir Rs Servis Randevuyu Paraya Göre Veriyor.

Şahin Şahin23 Temmuz 19:15

23 Temmuz 2020 günü (bugün) RS servisin Nevşehir şubesine gidip aracımın tamponundaki ve aynasındaki çizikleri gösterip mini onarım ve seramik kaplama talep ettim. 1300 TL seramik kaplama için ücrette anlaştık 24 Temmuz 2020 randevu aldım.

Seramik kaplamadan vazgeçtiğimi, sadece mini onarım istediğimi söyleyince bayramdan sonraya randevu verebilirim dediler. "Para almayacaksam randevu vermiyorum diyorsunuz yani, ne güzel esnaflık! " dediğimde " öyle abi, seramik kaplama kotamı doldurmaya çalışıyorum,. Kaplama yapmayacaksanız yarına veremem bayramdan sonra, en erken 27 sine belki" dediler.

RS Nevşehir'den şikayetçiyim, RS ile çalışan hiçbir kasko şirketinden poliçe almayacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Şahin 24 Temmuz 11:09

Tarafıma ulaşıldı, lakin çözüm zaten şimdilik mümkün değil. İstanbul'a dönüşte herhangi bir RS serviste mini onarım için gitmeyi planlıyor olsam da benzer şikayetler onlardan da geliyor. Parasını verip yaptıracağız mecbur ki biz bu mini hasarların parasını kasko poliçesi yaptırırken peşinen ödüyoruz, bedava işlem yaptırıyor muamelesi görmemiz çok acı. Mini onarım için gidecekseniz, kuruma para ödeyeceğiniz bir işlem yaptırmadıkça sizi ileri tarihlere sallayacaklar. Alışverişinizi ona göre yapın, zor kazandığınız paranızı çöpe atmayın.

RS Servis Logo RS Servis 23 Temmuz 21:20

Değerli Müşterimiz; Konuya ilişkin, inceleme işlemi derhal başlatılmış olup, RS Servis Müşteri İlişkileri Sorumlusu en kısa süre içerisinde, sizin ile iletişime geçecektir. Saygılarımızla RS Servis Genel Merkez 0850 777 40 77

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler