24 Ağustos
#12484068

Maltepe RS Servis'ten 2 Ay Sonraya Randevu

21.08.2019 tarihinde mini onarım talebiyle Maltepe RS servise gittim, talebi inceleyip kayıt oluşturdular. Verdikleri tarih 10 Ekim 2019. 10-15 gün sonrasını da hadi anlarımda 2 ay sonrasına randevu vermek nedir anlayamadım. Ameliyat randevusu gibi. Yoğunuz vs... Dediler. Rakipleri aynı gün işleme başlıyorken, her taraf işsizlikten kırılıyorken, bu kadar yoğun olmaları mümkün değil. En azından inandırıcı değil. Sanırım karsız gördükleri işleri en sona atıyorlar.

Vedat Vedat 2.445 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Vedat10 Eylül

    Pelda Hanım arayarak 2 hafta sonra gidin sorun olursa beni ararsınız dedi, iyi niyeti için teşekkürler, ama böyle olmaz. Doğru dürüst bir randevu saati bile verilmedi. İlk kez muhatap oldum ama kısaca, ''RS Kurumsal mı'', '' Hayır'', Pelda hanım'in çabaları yeterli miydi '' Kesinlikle Hayır'', (Onunda elinde değildir belki bilmiyoruz) '' Bu iş 2 hafta sonra gidin olmadı beni ararsınız ile olmaz, Firma dediğin böyle çalışmaz. ''Eyyy RS Servis insanların aklıyla dalga geçme! '' 2 ay sonraya Türkiye'nin hiçbiryerinde randevu yok. İnsanlar salak değil. Tahmin ediyorum bu yönde çokça da şikayet alıyorsunuz, daha adımımızı atmadan memnun kalmadık, içeri girsek neler olur Allah bilir.

  • RS Servis Temsilcisi24 Ağustos

    Değerli Müşterimiz; Konuya ilişkin, inceleme işlemi derhal başlatılmış olup, RS Servis Müşteri İlişkileri Sorumlusu en kısa süre içerisinde, sizin ile iletişime geçecektir. Saygılarımızla RS Servis Genel Merkez 0850 777 40 77

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler