12 Şubat 2014

Royal Halı'm Lekelendi.

Royal Halı'dan evimin halılarını alırken tüm halıların sigortalı olduğunu söylemişlerdi. Evimi su basınca halılarım lekelendi ve 4 halı için sigorta halıya başvuruda bulundum.

Royal Halı bana sadece 2 halı için sigortanın geçerli olduğunu belirtti. Genel müdür yardımları Sn. A*** Y***'ın internetteki röportajlarında da tüm halılar için sigortanın geçerli olduğu bilgisi yer almaktadır.

Mehmet 364 Okunma

Cevaplar

  • Royal Halı Temsilcisi12 Şubat 2014

    Bayilere ait olan sitemiz halicilarburada.com bayilere özel sitemidir. Bayiler sigorta ile ilgili bilgileri buradan görüntüleyebiliyorlar. İşleyişle alakalı ana bayilerin de bilgileri mevcut olup sürecimiz bu doğrultuda işlemektedir. İyi Günler Dileriz.

  • Mehmet12 Şubat 2014

    Evet, sigortadan bana da bu bilgi iletildi. Ancak, halıları alırken bu bilgi iletilmedi. İnternet sisteinde bu bilgi yer almıyor ve Genel Müdür Yardımcısı Aydoğan Yıldır'ın röpörtajında da tüm halılar için geçerli olduğu bilgisi yer alıyor. Yukarıda cevap standart bir cevaptır. Sigortayla ilgili 2 halının geçerli olduğuna dair hiç bir bilgi yer almamaktadır. Tüm ekran görüntüleri tarafımda mevcuttur. En kısa zamanda tüketici mahkemesinede başvuruda bulunacağım ve gazeteci arkadaşlarım yardımıyla Royal Halının yalan beyanda bulunduğu gazetelerde yayınlatacağım.

  • Royal Halı Temsilcisi12 Şubat 2014

    Merhaba; ROYAL HALI olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerileri kalite standartlarımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız, ROYAL HALI ‘ya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konu ile ilgili olarak sigorta hasar merkezi ile irtibata geçilmiştir. Sadece 2 halı değişim olabileceğinin bilgisi tarafınıza aktarılmıştır.Tarafınıza aktarılan bilgiler doğru olup süreç bu şekilde işlemektedir. Saygılarımızla, İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön